Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normalis az ilyen gyerek?

Normalis az ilyen gyerek?

Figyelt kérdés

A faluban rengeteget szoktam biciklizni egy jol megszokott utvonalon. Van egy 15 eves kisebbsegi cigany gyerek, aki valamiert nem bir engem. Multkor odakiabal nekem, hogy "esnel le a biciklirol, milyen csunya vagy". Jo ezt nem vettem magamra, nem is nagyon foglalkoztam ezzel. Aztan tegnap megint biciklizek arra es velem szemben setaltak a tesojaval. A srac direkt az utamba allt, es belerugott egy hatarozott mozdulattal a bicikli kormanyba es azt kiabalta, hogy beleesek az arokba. Ez most mi? Csak latasbol ismerjuk egymast altalanos iskolabol mert 4 vagy 5 osztallyal lentebb jart. Hozzatennem, hogy eleg zuros a gyerek, a suliban is allandoan verekedett.

De ezt nem tudom hova tenni. En nem artottam neki semmit.


2014. ápr. 16. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellened irányul a dolog, ezeknek az agresszív megnyilvánulásoknak sajnos általában semmi oka nincs, csak aki épp szembejön, az megkapja. Azt tudod tenni, hogy más útvonalon közlekedsz, mert minél többen vannak, annál nagyobb a kedv, és legközelebb akár nagyon meg is verhetnek.
2014. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Igen, szamomra is nyilvanvalova valt, hogy masfele kell bicikliznem de a falu nem valami nagy es ennyi erovel mashol is szembetalalkozhatok vele.
2014. ápr. 16. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az ilyen kis köcsögöknek kijárna egy alapos verés, de olyan, hogy utána 2 hétig ne tudjon felkelni az ágyból. Csak mivel cigány, így te járnád meg jobban sajnos. Kerüld el, ne foglalkozz vele, változtass útvonalat. Vagy gyorsulj fel, akkor biztos nem mer eléd állni.
2014. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel egy vascsovet es sozz ra egyet.
2014. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából előttem már leírtál amit tulajdonképpen én is akartam. De erre nem tudtam rájönni ,hogy te lány vagy fiú vagy?
2014. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fiú. :)
2014. ápr. 16. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezektől mit vártál? Addig kerüld őket,amíg lehet,mert a végén még a torkodat is elvágják.
2014. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor felgyorsulok kb 30-35 km/h-ra, így nem mernek elém állni. Ha meg valaki elém esik azt elütöm!
2014. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
cigány. erre annyi a magyarázat. menj másfelé, ha tudsz...
2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

És te hány éves is vagy amúgy? o.O (dicséret a szép helyesírásért és a higgadtságért :D)

Egyébként én is csak a másik útvonalat tudom javasolni.

2014. ápr. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!