Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy csináljátok?...

Kamaszok! Ti hogy csináljátok? Az öltözködésre gondolok.

Figyelt kérdés

Szóval, az érdekel, hogy ti hogyan vásároltok ruhákat. Honnan?

Milyen gyakran?

És mi az az intervallum (mármint pénzben), ami között választatok ruhákat?

A szüleitek veletek mennek?

Beleszólnak egyálatlán az ölözködésedbe, meg hogy milyen ruhát hordasz?

Írjátok meg lécci azt is, hogy konkrétan milyen stílusirányzatot képviseltek! Vagy mik azok a márkák, amikhez nagyon ragaszkodtok stb.!

Illetve kort és nemet is! :)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. jún. 21. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt ebben a kisvárosban marad az Invázió.:"D ha Pestre megyünk, akkor Takko. Nem tudom, nyáron több ruhát vásárolok, amikor van kedvem. Hát megbeszéljük előre, hogy most csak 1-2 póló kéne, vagy azért rendesen ruhatár frissítés. Mert nem mindegy. Így nem is tudok mondani pénzösszeget. Általában anyával megyek el vásárolni. Nem szólnak bele, tudják, hogy nem hordok közönséges és ízléstelen ruhákat, így nem is kell szólniuk semmi miatt. Nincs stílusom, olyan ruhát veszek, ami tetszik. A fekete a kedvenc színem, szóval próbálok minél több sötét cuccot beszerezni.:) Szóval konkrétan nincs öltözködési stílusom. Általában fekete cipő (Deichmannban vesszük) sima farmer, és egy szép póló. Szóval átlagosan, de ízlésesen öltözködök.


14/L

2014. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a sok "szóval".:D Bocsi a szóismétlésért:)


14/L

2014. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nem írtad fiu vagy lány válaszát várod és lánytól már kaptál választ, hátha jól jön a másik oldal véleménye is.


Mindegy csak jól érezzem magam benne, a turis ruha is megfelel (ott is találni jó márkákat, max ráfogom megvan már egy ideje), butikba járjanak a csajok, a fiuk többsége (értelmesebbje) a különbséget a hobbijába fekteti.


F/16

2014. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Én elég ritkán vásárolok. Van 1-2 felsőm a New Yorkerből, de egyébként már nincs olyan bolt amit kifejezetten szeretnék (régen az árkádba jártam a jenniferbe, de bezárt:() a cipőim 95%a a deichmannbol van, máshova be sem megyek. Farmert viszont midig az ázsia vagy a sárkány centerben veszek. A legújabb dolgaimat Németországból küldte apám..

Intervallum nincs, 3 hete voltam a promodban anyámmal, én sokalltam 6ezret egy ingre, szerinte az teljesen normális ár volt.

Farmert venni a pasimmal járok, a többit ő em vállallja el, így anyámmal megyek mindig az árkádba :)

18L

2014. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Ja és senki sem szól bele (soha nem is szólt), hogy mit hordjak. A szürke, a fehér és a pasztell színű cuccokat szeretem, inkább kényelmesen öltözködöm (farmer, tornacipő, top)

18L

2014. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ment a zöld kéz!
2014. jún. 21. 18:12
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Én 16 éves lány vagyok, és bár van féltonnányi ruhám, annyit tudok hogy van egy H&M-es ingem és egy Virgines felsőm. Nem nézem a márkát, ami tetszik (és nem kerül bele egy vagyonba), azt megveszem. Legyen turis, legyen márkás nem az érdekel, hanem az, hogy álljon jól rajtam és legyen használható. Hozzátenném, hogy háromhavonta megyek vásárolni..

Anyával vásárlok általában, az ő véleményét szoktam kikérni, hogy külső szemmel hogy mutatok egy-egy darabban. Nagyon intenzíven viszont nem szól bele abba hogy öltözöm max hogy vegyek egy kardigánt mert lehül a levegő.:D

2014. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Általában a plázából: New Yorker, H&M, C&A, Tally Weilj, Reserved, de van néhány kivétel persze (a Doctor Who-s pólóm, amit még Londonban vettem vagy a Trónok harca pulcsi, amit rendeltem meg ilyenek). Kb. kéthetente, de van olyan hónap, hogy nem veszek semmit, ha éppen nem jutok el olyan helyre vagy valami. Az intervallum nagyon relatív, ha valamit nagyon szeretnék -a már említett pulcsim- akkor kifizetek érte 10ezret is, de átlagosan pólóért 3, nadrágért 7ezret szoktam. Cipőben válogatós vagyok, 20-30ezret is elköltök sajnos. A szüleim általában velem jönnek, de sokat járok a barátnőimmel is vásárolni. Nem nagyon szólnak bele, csak néha, de akkor se azt, hogy ez nem illik hozzám vagy túl extrém, hanem anyukám pl. megmondja, ha egy szoknya nem illik a széles csípőmhöz és pici derekamhoz, valami előnytelen, stb.

Stílusban alternatívat mondanék, egyre nőiesebbet. Márkaügyileg cipőben Vans meg Martens, ruhákban meg a felsorolt boltok. De ha Pesten laknék biztos visszatérő vendég lennék a Szputnyik shop-ban :)

16/L

2014. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem a bőr és a műbőr ruhákat, a különlegességeket, a zsúfolt mintákat és a csipkét. A fő színem a fekete, azt egészítem ki valami élénkebb színnel. Turkálóba, kínaiba, tally weijlbe, new yorkerbe szoktam járni vásárolni, a szüleim nem szólnak bele abba, hogy milyen ruhá veszek, most egy bakancsot szeretnék magamnak venni, teljesen tönkrement már a másik :/ Márkához pedig csak egyhe ragaszkodom, az pedig a directions hajszínező. Másikat nem is tudnék de nem is akarok venni, mert baromi jó színeket kevertem ki magamnak eddig. A stílusom pedig nem megállapítható. Mondtak már punknak, rockernek, metálosnak, talán a hardcore fed úgy nagyjából, de képes vagyok hétfőn kimenni tök nőiesen, kedden meg bakancsban a városban, szakadt pólóban és cicanaciban, szerdán pedig full tally weijl és new yorker kombóban, a kedvemtől függ :) Van amikor bakancs, bőrnaci, bőrdzseki és szegecses nyakörvvel megyek, bár ezt nyáron inkább hanyagolom :) 14/L
2014. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Honnan? Kisvárosban élek, szóval itthon maradnak a butikok, de egyébként kb. havonta-kéthavonta járunk egy nagyobb város plázájába, és ott szoktam főként vásárolgatni. Itthon nem igazán szeretek.

Milyen gyakran? Havonta-kéthavonta, ha pedig sürgősen szükségem van valamire, azt megveszem itthon. Vagy ha a barátnőim elhívnak vásárolni, akkor én sem bírom ki, hogy üres kézzel jöjjek haza.

És mi az az intervallum (mármint pénzben), ami között választatok ruhákat? Hát ezek között az alsó-középkategóriás márkák (H&M, New Yorker, Stradivarius és társaik) nincs olyan, amit túl drágának találnék, szóval nincs intervallum. Drágább üzletekbe pedig nem járok.

A szüleitek veletek mennek? Itthon nem, de a közeli város plázájába általában velük megyek.

Beleszólnak egyálatlán az ölözködésedbe, meg hogy milyen ruhát hordasz? Télen rám szólnak, hogy vastagabb kabátot vegyek fel. Ez beleszólásnak számít? :D Mert akkor igen. Egyébként nem.

Stílusirányzat - Kinőttem már abból, hogy próbáljam magam kategorizálni. Kedvenc márkám a Stradivarius, cipőben talán Adidas.


17L

2014. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!