Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti hogyan csinálnátok?

Kamaszok, ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel sajnos csak neten beszélek,most lesz egy éve hogy beszélünk,azóta egyszer találkoztunk.És rra gondoltam,hogy majd amikor lesz az 'évforduló', hogy egy éve beszélünk, csinálok egy videot és elküldöm neki.A video alatt megy majd egy zene és papirlapra fogok írni,és azt mutatom majd.

Szerintetek miket írjak a lapokra?

Köszönöm a válaszokat.:)

14L


2014. jún. 23. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmit. Miért nem ő töri magát?
2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként szerintem ez hülyeség.

16/l

2014. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy töri magát,sőt..:)
2014. jún. 23. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem erről az a csaj jutna eszembe, aki öngyilkos lett, de előtte csinált egy ugyanilyen videót. Rossz ötlet.
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy divat lett ez mostanában, nem túl egyedi.


Honnan tudjuk, mit írj a papírlapokra, mikor nem is tudjuk a sztorit, meg hogy most mit is akarsz pontosan tőle? :)


Miért nem találkoztok gyakrabban? Megoldható lenne? Milyen messze laktok egymástól? Te akarsz vele járni? És ő veled? Mi az akadálya? Milyen viszonyban vagytok, elmondtátok már egymásnak, hogy többet akartok? Ő hány éves? A személyes találkozó hogy sikerült? Tervben van egy újabb tali?


Ha ezekre válaszolsz, talán könnyebben tudunk segíteni. :)

2014. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
33%
Hajrá!!!! Szép szerelem a tietek, gratula! :) :) :) :) :) :) <3
2014. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

50 km van köztünk.Barátok vagyunk,augusztus elején találkozunk:)

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:)

2014. jún. 23. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lerajzolnám neki a "megismerkedésünket" azt,hogy a viták ellenére kibékültetek és a találkozásotokat. Ilyen táblára ami letörölhető. :D
2014. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát már ne is haragudj, de ez nagyon gyerekes...
2014. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi, és gyerekes ötlet. Nem is tudom hogyan lehetne egy ilyen videóra reagálni. "Nesze semmi, fogd meg jól." Azt az energiát amit belefektetsz a videókészítésbe, fordíthatnád egy találkozó megszervezésére. Ha bízol benne, menj el hozzá, vagy inkább ő menjen el hozzád. Itt a nyár, legyél kreatív.
2014. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!