Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőktől kérdezem: akiknek...

Szülőktől kérdezem: akiknek tinédzser fiuk van és kényes témákat érintő beszélgetést csináltak?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ki hogyan kezeli azt, mikor a fia már valószínűleg önkielégítést végez és a nyomokat nem tünteti el. Értem ez alatt, hogy mind a lepedő, mind az alsónadrágok nagy részén is (bocsánat nem tudom másképpen írni, és úgy is névtelenség mögé rejtőzöm) látszik a "folt". Nem egy kis foltra gondolok, ami lehet bármi is, hanem szó szerint ki van keményedve az anyag. Mások tapasztaltak ilyet? Nem szeretném ha a fiamból elferdített szexualítású felnőtt válna, netán a szexfilmek rabjává válna és ez befolyásolná ilyen korban (erről sem tudok semmit). Egyébként 15 éves, alapjában véve normális, tisztelettudó, jó tanulóról van szó, akivel úgy érzem őszinte kapcsolat van a szülőkkel, viszont ez a téma mégsem átlagos.

2014. jún. 23. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
mondjuk nekem az is furcsa aki a földre simán kienegedi vagy a gatyájába. ott szerintem az általános higéniával van baj, eszembe nem jutna beleengedni a nadrágomba aztán abban maradni, vagy összeg*cizni a földet, aztán lábbal abban tocsogni, a szagról nem beszélve, és ha a parkettára is csináltam, én bizony mindig feltöröltem
2014. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Én is kamasz srác vagyok,tudok egy-smást ezekről.:D

Szóval,én mindig zsepibe inzézem,de előfordul,hogy pár óra mulva észreveszem,hogy foltos a gatyám,pedig megtöröltem.

Volt már,hogy egy lánnyal csókolóztunk,kicsit izgatott gatyán keresztül,és éreztem,hogy átáztam,nem élveztem el csak előváladék.Az is nyomot hagy..

A lepedős téma meg olyan,amiről nem tehet.Magömlése van,nem tehet róla...

Az megint más,ha direkt élvez rá,vagy direkt élvez bele.Ott már higéniai problémák is felmerülnek,mert nekem eszembe nem jutna.

Szerintem hagyd a témát,én mindenről tudok beszélni a szüleimmel,jóba vagyunk,de ezt nem tudnám velük "megbeszélni".

2014. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

egyébként meg mondd neki azt, ilyen lazán természtesen, mintha arról beszélnél, hogy mit fogsz főzni aznap


figyelj szivem/drágám/döncikém - ahogy hívod, öblísd már ki a g**cis cuccaidat, mert gusztustalan


nyugodtan használd ezt a szót, ő is így hívja


(már válszoltam, de ez most így bevillant, nem kell ennek nagy feneket keríteni, simán mondd meg neki, de semleges hangnemben)

2014. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát, nálunk apuka szólt a nagyfiúnak, hogy persze fiam, csináld, de vigyázzon a foltokkal, pláne, ha azt akarja, hogy ne tudjunk róla. Öblítse ki azonnal, rakja a szobájában a radiátorra és el van intézve a dolog.
2014. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szerintem kétlem, hogy magának csinálná, mert szerintem egy 15 éves felfogja, hogy zsepibe, vagy akármi, ha tudatosan csinálja.

szóval álmában lehet, valóban lehet nem tehet róla.


én akkor lennék nyugodt ha korábban volt erről szó és tudja hogy mi történik vele.

2014. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Én rákentem mindig a hajamra, így a zsebpénzemből nem kellett hajzselére költeni.
2015. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!