Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16-17 évesek! Ti mit csináltok...

16-17 évesek! Ti mit csináltok olyankor ha nagyon magatok alatt vagytok? 16/l

Figyelt kérdés
Nagyon szomorúak vagytok, vagy úgy érzitek hogy nincs senkitek .stb.
2014. jún. 23. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
leisszák magukat a sárga földig !!
2014. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azon kívül :)
2014. jún. 23. 23:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisírom magam.:)
2014. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bezabálom a fél hűtőt.
2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

1-es, ez igazán hasznos válasz volt mondhatom..gondolom nem kamasz vagy:D

Amúgy meg berakom a fülhallgatót és elmegyek biciklizni..nagyon ki tud kapcsolni:) Vagy szintén zenét hallgatok és rajzolok.

17/L

2014. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem Marilyn Manson/Offspring/Green Day volt a gyógyír akkoriban (és még ma is)

Egy jó zene max hangerőn el tudja terelni az ember gondolatait.

Meg az olvasás is mindig segít, teljesen bele tudom élni magam egy jó sztoriba.

2014. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Zenét hallgatok, olvasok, vagy megnézem egy sorozat összes évadját 2 nap alatt. Ez a három lehetőség van.

17/L

2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sírás, zenehallatás, hangos zenére tombolok a szobámban, bulizás, pia, ábrándozás, sport, sétálás Fiú vagyok
2014. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

bezárom a szobám ajtaját, zenét hallgatok, kisírom magam.

17L

2014. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam három verzió van:

1. Kipakolom a kajás szekrényeket (gumicukor, csokik, chips, szóval mindem, ami egészségtelen), rendelek egy pizzát és beülök a tv-m elé, elkezdek sorozatot/filmet nézni és közben teleeszem magam.

2.Találkozok a 3 legjobb barátnőmmel, akiknek mindent elmondom, hogy éppen mi bánt, kisírom magam, aztán csinálunk valamit közösen, amivel próbálják elterelni a figyelmemet (koktélozás, medencézés, vásárlás, dumálás, közös filmezés, "csajos este").

3. Amikor végképp nem akarok senkit látni, magamra zárom az ajtót és meghallgatom a legszomorúbb dalokat, amit vannak Spotify-on, vagy az iTunes-omban (igen, külön lejátszási listát csináltam ezért) és sírok egész nap és egész éjszaka.

2014. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!