Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor nem sikerül össze...

Amikor nem sikerül össze rakni a gyerek ágyat olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 17:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Utazós ágy
2013. aug. 16. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Nyilván az a kérdés, miért nem sikerül. Most csomagoltad ki és nem tudod összeszerelni, vagy szétszedted, vagy mi van? Általában van hozzá összerakási útmutató, aszerint sikerülnie kéne. Én nő vagyok, de ha erő kérdése, akkor szólnék a férjemnek. Konkrétan mi a baj?
2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy hogy mit? Újrakezdeném.

De őszinte legyek, azt hittem hogy tuti nagy cucc lesz összerakni.

Mondtam is a páromnak, hogy mindenhol azt olvasom....

Mi 20 perc alatt összeraktuk, plusz 10 perc, amíg rájöttünk, hogy a lyuk nagyobb mint a csavar és mit csináljunk. Tökéletesen bevállt apapírgalacsin:-)


34hkm

2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehát mit nem sikerül összerakni? A miénket szét kell nyitni, és megfelelő sorrendben és bepattintani a rudakat és az alját. Ha rossz a sorrend, akkor nem lehet felállítani. Ez a baj talán?
2013. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2013. aug. 16. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
1. és 4. vagyok, azt hiszem. Általában a sorrend a lényeg. Megvan a papírja? A miénket a hosszú oldalánál kell kinyitni, közepénél összeakasztod, aztán a két rövidet pattintod, végül az alját lenyomod középen. De nekünk nem pont ilyen van.
2013. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sorrendbe szoktam csinálni de van amikor nem hajlandó bepattanni
2013. aug. 16. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, néha nehéz. "Érzéssel" kell.:)
2013. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
volt arra pelda, hogy annyira ideges lettem, amiatt, hogy nem pattant be a kis pocok, hogy addig rangattam, amig annyira bepattant, hogy a parom nem tudta osszecsukni:-):-)
2013. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem egyszerű ezeket bepattintani. A férjem múltkor közölte, hogy felgyújtja :-)
2013. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!