Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos szülők! Mennyi idősen...

Lányos szülők! Mennyi idősen kezdett kamaszodni a lányotok és ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem szülő vagyok, de:


Kb 9 évesen már szőr nőtt a hónom alján, 10 évesen elkezdtem kerekedni, 11 évesen jött meg először. Érzelmileg néha "instabil" voltam. Viszonylag könnyen éltem át ezt az időszakot, nem voltam vad, vagy fékezhetetlen. Jól viselkedtem.


Ma, 21 vagyok

2014. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! De engem az olyanok is érdekelnének, hogy pl. mikor kezdett a jól nevelt kislányból szemtelen, visszabeszélős lenni, mikor akart önállósodni stb.
2014. jún. 24. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok,remélem,nem baj ha válaszolok.

én mindig is "jól nevelt" voltam,otthon meg a suliban.csendes voltam és visszahúzódó.aztán olyan 2 éve megismertem a mostani barátaimat,és változott a helyzet.hangosabb lettem,nyitottabb is,de visszabeszélni nem szoktam.

az "önállóskodásom" abban kimerül hogy elmegyek a barátnőimmel,barátaimmal ide-oda,persze anya mindig tudja,kivel és hol vagyok.ez is olyan 2 éve rendszeres,de csak hétvégente,illetve szünetekben.

2014. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Visszabeszélés....Sokszor a szülők nem tudják mi az:))

Az enyémek mindig a fejemhez vágják "ne beszélj vissza" holott halkan,tisztelettudóan elmondom a véleményemet ami az övékével nem egyezik...Ellenben az igazi visszabeszélés mikor kiabálva trágár szavakkal illeti őket az ember. Nem én sose voltam ilyen kamasz:)

A kamaszodásom talán abban nyilvánul meg,hogy sokkal több időt fordítok magamra,ápoltságra,öltözködésre,és a barátaimra. Eljárok ide-oda és nem a szüleimmel.

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is tizennégy vagyok, rajtam egy éve látszik meg az ilyen, viselkedésben annyira nem, csak annyi, hogy jobban ki akarok menni a szabadba, pl. el akarok sétálni barátnőkhöz. Önállósodni szeretnék.

Külsőleg jobban meglátszik, az utóbbi pár hónapban nagyon elkezdett növekedni a mellem (elég gyorsan), a lábam és a karom egyre szőrösebb, pont most jött meg másodjára a menstruációm (ami mellesleg olyan erős, hogy többször is átvéreztem egy tampon+éjszakai betét combót).

2014. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ én kislányom még nincs 3 éves,de már eléggé visszabeszél(bármit mondok,mindenre: NEM) és az önállósodásról is tudnék beszélni,tudom,ezt nem kamaszkornak hívják,hanem dackorszaknak,de ez is elég tuti....én 12 évesen "beleszerettem" egy nálam 6 évvel idősebb srácba,titkolózni kezdtem,aztán depressziós lettem,és az anyukámmal eléggé megromlott a kapcsolatom,mert nem tudta kezelni a dolgot...mára már sokkal jobb a helyzet,(férjhez mentem,elköltöztem...)minden na beszélünk telefonon..

Remélem,az én lányom kevésbé lesz zűrös... :D

2014. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apám szigorú volt, így nem lehetett visszabeszélni, de anyámmal kb 14-15 éves koromban kezdtem lázadni, igazán nem visszabeszéltem, csak elmondtam a véleményemet, és ha ez visszabeszélés, akkor 15-16 éves koromban, de ezt is azért mert elváltak a szűleim és nem tudtam kezelni a helyzetet, és nem volt senki akivel megbeszéljem stb. Amikor elköltöztem otthonról akkor lett jobb a viszonyom anyámmal, mert havonta egyszer találkoztunk, de telefonon gyakran beszéltünk, és persze én is felnőttem. Nem volt könnyű időszak se nekem se neki. most már biztos másképp csinálnám.
2014. júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es. nem hiszem hogy 9 évesen szőr nőtt a hónod alatt. ez kicsit korai lenne. rosszúl emlékszel.
2014. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!