Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről? (lent)

Figyelt kérdés
' A duci lányok, azzal vígasztalják magukat, hogy a csontokkal a kutyák játszanak, de elmondanám nektek, hogy a disznókkal meg a hentesek. '
2014. jún. 27. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tökre elegem van abból, hogy mindenki aszerint határozza meg magát egy képzeletbeli listán, hogy mennyi a súlya. A valódi életben az extrém túlzásokat leszámítva teljesen lényegtelen információ ez. Az pedig, hogy a 'férfiaknak mi tetszik' teljesen relatív, mivel minden ember más, más vágyakkal és ízléssel. Sem a túlsúlyos, sem a csontsovány lányok nem egészségesek, és szerintem az egészség a vonzó, nem a ruhaméret.
2014. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyet értek az előttem szólóval. És egy kövérebb, duci lány,valamint egy nagyon sovány lány is lehet nagyon szép, amíg egészséges ilyen szempontból.
2014. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek én is. Mindkét oldalról borzasztó, ha a másikat szidják. Az, hogy a pasiknak mi kell, teljesen változó: Van, aki a teltebb lányokat szereti, van aki a vékonyakat, kis cicik, nagy cicik, stb. Úgy dícsérni a formás lányokat, hogy közben a vékonyakat szidjuk felesleges. Azt kéne terjeszteni, hogy a szépség sok formában jön. Amíg egészséges valaki (értsd nem betegesen sovány vagy veszélyesen túlsúlyos) addig lehet gyönyörű. Bár a legfontosabb szerintem, hogy az ember önmagának feleljen meg. Én is sokáig mondogattam magamnak, hogy jó vagyok így, és jó is voltam, de -eddig- 10 kilóval könnyebben mondom, hogy ha tud az ember, és szeretne, akkor változtasson, de ne azért, hogy jobb legyen mint más, szexibb mint a lányok körülötte, hanem azért, hogy jobb legyen mint a régi önmaga. De aki el tudja magát fogadni teltebben, mint az országos átlag vagy éppen vékonyabban, annak is pacsi és büszke vagyok rá, de magamra is az vagyok, mert változtattam.
2014. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó idézet, részben igaza van. Nekem eléggé elegem van már abból, hogy minden kövér lány "ducinak" meg "teltnek" nevezi magát, közben meg olyan kövér, mint a frász. Pont volt pár napja egy kérdés, ahogy egy "duci" és "telt" lány sportoló fiút keresett volna. Ott minden lány verte a nyálát, hogy nagyon jól teszi, meg hogy rengeteg adonisz kinézetű fiú bukik a kövér lányokra, biztos talál majd. Ha meg egy dagadt fiú akar keresni Victorias Secret alkatú csajt, akkor kiröhögik a világból, hogy ezt ő sem gondolhatja komolyan. Rám is hajtott már kövér csaj, elküldtem, aztán jött hogy a "férfiak csak a sovány nőket szeretik, undorítóak, csak a külső érdekli őket". Aha, hát én meg azt mondom, hogy egy kapcsolat biztos nem fog úgy működni, hogy én napi x órát sportolok azért hogy neki tetszek, ő meg cserébe nem csinál az ég világon semmit csak eszik a kanapén meg arról papol, hogy minden férfi undorító akinek nem jönnek be az olyan lányok akik egész nap csak esznek és van rajtuk 30+ túlsúly.


Igazából mindig te vagy a hibás, ha undorodsz a kövér lányoktól akkor is hülye szűklátókörű idióta vagy, ha csak a kövérekre buksz akkor fétises barom, egy biztos, az sosem lesz opció, hogy a lány mondjuk akár abbahagyhatná a zabálást, és a napi 10 óra facebook helyett kitolhatná a seggét a levegőre mondjuk futni. Mert az meg nevetséges érv, hogy nem tudnak lefogyni, hagyjuk már, kicsit visszavenne a folyamatos chips meg csoki evésből, meg mondjuk kimenne futni, és máris nem olyan lenne a karja mint a Michelin babáé. De e helyett inkább a facebook előtt ül, és olyan idézeteket gyárt, hogy "a férfiak csak a csontokkal játszanak". Lehet lepontozni annak aki most halálra sértődött és magára ismert, szerintem ez az igazság akkor is.

2014. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

" Mert az meg nevetséges érv, hogy nem tudnak lefogyni, hagyjuk már, kicsit visszavenne a folyamatos chips meg csoki evésből, meg mondjuk kimenne futni, és máris nem olyan lenne a karja mint a Michelin babáé."


Ez az egy sor egy kis kiegészítést igényel: vannak hormonzavarral küzdő nők, közöttük én is, akik többet dolgoztak a 30+ kilójuk leadásán, mint gondolnád! Heti 5x futok, diétát tartok, sosem eszem sem csokit, sem chipset, így is 5 évembe és kemény gyógyszeres kezelésbe került, hogy leadjam. Előtte akármit tettem, nem segített. Van, aki pedig nem szerencsés és nem derül ki, mi a baja, az egekben levő inzulinja miatt meg zabálni fogja a szénhidrátot. Kevés az információ, sok az ítélkezés!

2014. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

és mi van azokkal a duci lányokkal,akik beszólogatnak a vékonyabb lányoknak,ezzel a csontos idézettel,és le nézik őket,csak azért mert vékonyabbak?

van egy barátnőm,170 cm-jéhez 47 kg,pedig eszik rendesen,semmi baja sincs,csak ilyen géneket örökölt,és rendszeresen megkapja azt,hogy csontokkal csak a kutyák játszanak.Mostanában egy rossz szóval sem lehet bántani a ducikat,jönnek a "plus size" modellek,mindenki a teltebb sztárokat isteníti,és ezzel nincs is baj,tényleg nem szabad mást a súlya miatt bántani,de akkor a ducik se tegyék ezt puszta keserűségből.

2014. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Egyetértek a 4. válaszolóval abban, hogy sokan elítélik a fiúkat azért, amilyen a típusuk. De nem szabad ítélkezni, mert tényleg van, aki betegség vagy hormonzavar miatt túlsúlyos, és nagyon nehéz leadnia. ajtogatod itt a futást, de egy 30+ túlsúlyos embernek az nagyon nem ajánlott, szétroncsolja a térdét, ha akkora súllyal majd maratonra kezd edzeni. Inkább kardiózni kell, úszni, vagy egyéb alternatívát, persze pár kilóméter futás se árt, de csak azzal nem lehet lefogyni, egészségesen is kell enni mellé.

2014. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Az idézet jó és részben igaz is.

Vékony lány vagyok (nem deszka) és több kövér lány is beszólt már, meg odajöttek, hogy én mit gondolok, hogy rajtuk nevetek... Amikor csak a suli folyosóján álltunk a barátaimmal/barátnőimmel és beszélgettünk, nevettünk. Addig fel sem tűnt, hogy ott áll a lány.

Nincs bajom a kövérekkel, az egyik nagyon jó barátnőm is túlsúlyos volt (lefogyott) és ha bárki bántotta, én igenis kiálltam a barátnőm mellett.

Rám is mondták már, hogy úgy könnyű csinosnak lenni, hogy nem eszek semmit egész nap, volt, aki azt terjesztette, hogy bulimiás vagyok.


Nincs bajom a ducikkal/teltekkel/kövérekkel, mert sosem tudhatjuk, miért ilyenek. De akkor ők se a többi emberen vezessék le a feszkót, vagy ha megteszik és valaki visszaszól, ne legyenek megsértődve.

2014. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas idézet...miért kell valakit a kinézete alapján elítélni...
2014. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Az a véleményem erről az idézetről, hogy akitől idézve van, az egy rohadt nagy idióta. De komolyan.

Nem ez alapján kéne meghatározni az embereket. Egyáltalán miért nem lehet elengedni magunkat, és sz*rni bele abba, hogy más hány kiló? Az a fontos, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben. Ha a túlsúlyos úgy érzi jól magát, akkor miért is ne? Miért nem lehet elfogadni ezt?

Engem annyira de annyira nem érdekel, ki hány kiló. Nem számít.

Akitől ez az idézet van, egy primitív személy, aki még nem jutott el arra a szintre, hogy ne üsse bele az orrát olyan dolgokba, ami nem az ő ügye.

Undorodom ettől az idézettől. És még túlsúlyos sem vagyok.

2014. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!