Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről? (lent)

Figyelt kérdés
' A duci lányok, azzal vígasztalják magukat, hogy a csontokkal a kutyák játszanak, de elmondanám nektek, hogy a disznókkal meg a hentesek. '
2014. jún. 27. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kedves 4 láttam én már hegyomlás csávót egy top modell alkatú nővel(már 2 éve együtt vannak) és ez az idézet is azért jött létre mert sok ember felszínes és nem képes elfogadni az embert olyannak amilyen lehet az kövér ,sovány,alacsony ,magas,harsány vagy vissza húzódó mert mindig könnyebb másba keresni a hibát mint magukba és azáltal ,hogy ki rekesztünk valakit a külső tulajdonságuk által biztos majd nem veszik észre mások a mi hibáinkat (bocs ha kicsit kusza lett ,de remélem érthető)
2014. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.A legnagyobb hülyeség külső alapján ítélni.Egyszer egy lányt így ítéltem meg,és mára a legjobb barátnőm.Azóta nem ítélek külsőre.


Egyébként erről egy másik idézet jutott eszembe:

“Engem nem érdekel, hogy fekete, fehér, hetero, biszexuális, meleg, leszbikus, alacsony, magas, sovány, kövér, szegény vagy gazdag vagy. Ha Te kedves vagy hozzám, akkor én is az leszek hozzád, ez ilyen egyszerű!"

2014. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó éppenséggel a idézet a pasizásról szól szóval attól hogy 1 lány dagadt lehet jó barát de 1 pasinak nem csak belső számít (ahogy a lányoknak se) aki mást mond hazudik mert külső igenis fontos,adj magadra,sportolj ilyenek. Persze valaki betegség miatt kövér őt sajnálom de ettől nem fogom megszánni,de azért nem minden dagadt nő hormon zavaros hogy ezt hozzák fől mindig ebbe a témában.
2014. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek eddig mindig csak az első részét hallottam mindenfelől hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal"

De ez annyira undorító így..

Én az átlagnál picit vékonyabb vagyok (nem vészesen) de genetika miatt (mindkét szülőm vékony,sőt,nagyszüleim is) van ez..Ehetek bármennyit nemigazán jönnek rám a kilók,illetve eléggé nehezen. Engem ez az idézet mindig bántott..Attól még hogy valaki duci nem a vékonyabbakat kell szidni :D De fordítva se! Én sosem ítéltem el senkit a súlya miatt:) Nem is fogok. Senki sem tökéletes.

2014. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem ebben, hogy miért mindenki a másik külsejével van elfoglalva?


Ha valaki telt, és elfogadja magát úgy, nem akar változtatni, akkor éljen így, de ne szidja a vékonyakat.

Aki meg olyan genetikával van megáldva, hogy nem tud hízni, ne szidja a kövéreket, mert fogalma sincs, milyen nehéz leadni a kilókat.


Aki meg boldogtalan a külseje miatt, változtasson. Sport, diéta(és nem éheztetés), és ne másokon köszörülje a nyelvét irigységből.

2014. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki a saját hibájából kövér és még rinyál is a súlya miatt, az egy undorító disznó, aki viszont koplal és azért sovány, az meg egy undorító csontváz és kész.
2014. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!