Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szólnátok, ha...

Kamaszok, mit szólnátok, ha facebookon egy ismerős a természetről készült fényképeit mutogatná nektek?

Figyelt kérdés

Fiúk válaszát is várom

Mennyire untatna titeket ez?


2014. júl. 1. 18:29
 1/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Ha előtte megkérdezte, hogy érdekelnek-e, és azt mondtam volna, hogy igen, akkor szerintem semmi baj a dologgal. Ha csak úgy küldi, hogy nézzem már meg, azt nem nagyon értékelném, de azért nem akadnék ki nagyon, csak nem érteném a szituációt.
2014. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, mivel engem is érdekel a fényképezés, és leginkább a természetet fotózom, így örülnék, hogy meg tudom vitatni ezeket a dolgokat mással is.

Untatni nem untatna.

14/F

2014. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem untatna. :) Én is szeretek fotózni. :) 17/L
2014. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem untatna,ha kíváncsi a véleményemre,szívesen megnézem.kivéve,ha valami önjelölt fényképész,aki a telefonjával hatmillió,életlen képet készít ugyan arról a szerencsétlen fáról,és mindet megnézeti velem.akkor sajnos hirtelen mennem kellene.
2014. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a képtől függ, valamint a lelkiállapotomtól és attól, hogy van-e rá időm
2014. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha random mutogatja, közölném vele, hogy gyönyörű a tölgyfa, majd megkérdezném, mi a célja azzal, hogy ezt elküldte nekem.


14/L

2014. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jók a képek egy-kettő jöhet,de ne túl sok!
2014. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!