Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Körülöttem már minden ismerősö...

Körülöttem már minden ismerősömnek/barátnőmnek/osztálytársamnak van vagy volt barátja/barátnője, csak nekem nem. Eddig ez nem is zavart annyira, de most már kicsit kezd, főleg, hogy a többiek is piszkálnak miatta. Tényleg nagyon ciki? 15/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki :-)
2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Még csak 15 éves vagy:) Akinek meg ez ciki lenne,az meg gyerekes.Ne adj a korodbeliek véleményére túlzottan!


17/L

2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


Az a ciki ha 13 évesen valakit már 6-an megdúgtak..

2013. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki!Ne viccelj már!

Az a ciki,ha valaki 15 évesen pasizik,és megd.gatja magát mindenkivel!

2013. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!(;

De amúgy akkor én mit szóljak 18 évesen?!:P

2013. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a ciki, hogy sokan csak azért "szereznek" barátnőt\barátot, hogy megmutassák a többieknek, hogy ők is valakik, ők is menők, mert nekik is van barátjuk\bartánőjük. A szerelem akármikor rádtalálhat, nem szabad sosem erőltetni, és soha ne akarj másnak megfelelni, mindig csak magadnak. Ugyanannyi idős vagyok mint te, csak fiú, és még nekem sem volt kapcsolatom lánnyal.
2013. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj nehogy emiatt butaságokat csinálj. Ki nem sz@rja le, hogy a többiek mit mondanak rólad? Ez a te életed, és ha még nem találtál senkit, aki érdemes rá, hogy járj vele, szeresd, akkor ne siettesd. Elég gáz, hogy a többi korodbeli itt gizdul a pasijával/csajával. Egyáltalán ne zavarjon. Hidd el, ha türelmesen kivárod, nagyon boldog kapcsolatra lelhetsz, boldogabbra mint a többiek, és mindenki irigykedni fog, mert őket csak használják, míg téged megbecsülnek.
2013. szept. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olvasd el ezt a cikket. De felnőtt szemmel nem, hogy nem ciki, inkább abnormális ha valaki 15 évesen már nem szűz.
2013. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az a ciki ha valakinek azért van kedvese, mert cikinek érzi ha nincs. Majd lesz valakid. Legjobb barátnőm is a te helyzetedben van de őt nem érdekli pedig rengeteg helyes fiút mutattam már be neki :D
2013. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!