Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
18%
Nem, de ennyi idősen még egyébként sem tudhatja biztosan.
2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
95%
A fiad és természetes, h elfogadod őt így. Teljesen normális.
2012. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem! Nagyon okosan gondolkozol, tényleg jó látni, hogy végre valaki nem azon filózik, hogy bolond a gyereke, hanem megérti és büszke rá. Inkább azokat a felszínes embereket sajnáld, akik még mindig fennakadnak ezen.
2012. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell szégyellned. Azoknak lenne okuk szégyenkezni, akik felnőttként azt gondolják, hogy szégyellned kéne. A fiad a te fiad marad, attól függetlenül, hogy lányt vagy fiút szeret.


Azért a közeli ismerőseimnek megmondanám, hogy sajnálom, hogy megbíztam bennük, mert a reakciójukat látva, ez hiba volt.

2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
95%
kedves anyuka/apuka, én rád vagyok büszke :))) :-*
2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónál a pont.
2012. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
93%

Ez a normális,hogy elfogadod.Nagyon jó anyuka vagy,tényleg le a kalappal előtted!A nevelésed is szerintem jó lehetett,és ahogy írsz a fiadról az is nagyon szép és becsülendő!A rokonok irigyek.

17/L-biszexuális(én nem merem felvállalni anyáék előtt..)

2012. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
94%
BÁrcsak minden szülő ilyen lenne! Szebb lenne a világ! Mindkettőtökre büszke lehetsz! A sajnálkozó rokonoknak megmondanám, hogy tartogassák akkorra, ha valakivel baj történik. Ez csak egy tulajdonság a többszázból. :)
2012. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
8%

"Ez csak egy tulajdonság a többszázból. :)"


Azért elég viccesen fogod fel. Pedig ez korántsem normális, náluk parasztoknál ilyen nincs.

Ja csak akkor a gyerekednek nem lesz gyereke , vagyis Te kérdező nem leszel mama vagy nagypapi.

2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
95%

23:32 Dehogy nincs, csak nem beszélnek róla.

Miért ne lehetne egy meleg embernek gyereke? (eszperente, lol)

Nyilván nem fog "hagyományos" módon gyereket nemzeni, de annyi más megoldás létezik.

2012. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!