Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyáriszünet van, de néha...

Nyáriszünet van, de néha mégis látok középiskolás korúakat délután az utcán, mintha iskolából jönnének. Ők honnan jönnek?

Figyelt kérdés
Táskával a hátukon, mintha az iskolából mennének haza, de elvileg nincs iskola. Ők valami nyárimunkából mennek hazafele, vagy hol voltak iskolatáskával?
2014. júl. 3. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami táborban. Fiatal koromban például egy gimnázium épületében voltam angol nyelvi táborban. Nyáron.
2014. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyári gyakorlat esetleg? Nekünk mindig 4-5 hétig tartott anno a tanév vége után.
2014. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Diák munka.
2014. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például nagyon szeretem az iskolás táskámat, mert minden belefér és akkor avval voltam a strandon.
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, lehet, hogy még gyakorlatuk van, lehet diákmelóznak, lehet egész nap a haverokkal mászkáltak és csak abban fért el cuccuk, sok minden megeshet.
2014. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg lehet,hogy valami tanfolyamon voltak(pl.nyelviskolában),ahová könyveket is kell vinniük,és így fér el.
2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem tanultak, akkor kimozdultak valahová, vittek magukkal cuccokat, és a táskában tárolták. :)
2014. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk még furább, tele van a suli, folyton jönnek ki belőle a diákok mintha tanítás lenne, a suli területe is televan velük.
2014. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az érettségi előtt állóknak bizonyos számú közmunkát kell teljesíteniük.Butaságot nem akarok írni, nem tudom pontosan hány óra,még érettségi előtt kell letudniuk, több részletben is lehet.Ismerős lánya tavaly és az éven is bölcsiben közmunkázott, egy másik tűzoltóságon.Szóval onnan is jöhetnek táskával-gondolom vittek kaját stb....
2014. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nyári gyakorlat is lehet, engem is mindig megnéznek az utcán a nagy táskámmal. :D
2014. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!