Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelente 37fok egész nap...

Reggelente 37fok egész nap 37.2fok a hőm, nemvárt utáni 2. napon vagyok és ma délután mégis negativat teszteltem, lehetek babás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Napközben ne mérd,felesleges,nem az a mérvadó!A reggeli ébredés utáni a lényeg!!

Ha az fent van,akkor igen van esélyed.A hő a mensi előtti nap vagy a mensi napján esik le,amíg nem esik le és nem jön meg addig lehetséges.Tesztelj pár nap múlva megint.Drukkolok!

2014. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talan nem delutan jellett volna tesztelni! Reggel kene elso vizeletbol! Akkor tobbet mutatna.

Hugomnak 1 het keses utan mutatta ki halvanyan reggeli vizeletbol, nekem pl nemvart napjan delutan mutatta ki.

Rengeteget fugg attol h mikor fogant.

Csinalj hnap reggel egy masikat.

2014. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Reggeli pisi volt csak üvegbe mert nem volt itthon teszt de mindenképp elsőből akartam.de éjjel vagy 4x voltam mosdóban.szerintem az is baj volt
2014. jún. 22. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
A pisit nem lehet orakig tartogatni h tesztet csinalj belole. :-)
2014. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem?:((( akkor lehet az volt a baj?
2014. jún. 22. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Tuti biztos az volt a baj. :-)


Ezt egy cikkbol masoltam ki neked. :-)

a bomlott vizelettel elvégzett vizsgálat fals-positív, ill. fals-negatív eredményt mutathat ki. A vizelet többféle okból lehet bomlott (nem steril az edény, baktérium került a vizeletbe a szőrzetről, és a hűtőben is elkezdődhet a bomlás), ezért friss vizeletből érdemes terhességi tesztet csinálni. Azt sem értem teljesen, hogy ha elolvasta a tájékoztatást, akkor miért kérdez rá. Tapasztalatból mondom Önnek, hogy fals-positív, vagy fals-negatív eredmények jöttek ki a hűtőben tárolt vizeletekből végzett terhességi teszteknél. Tisztelettel:

2005-10-25 : Dr. Hartmann Gábor

2014. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) hülye érzés ez de egyszerűen érzem hogy pozitivnak kell lennie.és mikor ma láttam hogy negativ egyszerűen éreztem hogy valami nem oké.hogy vagy a tárolással lehet gond vagy a hcg-m nem elég még de nem lehet negativ
2014. jún. 22. 18:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Elkezdtem egy nagyon picit barnázni. :(((( épp hogy csak picit.gyorsan azért mértem egy hőt és még mindig 37fok.tudom hogy nem ér sokat a napközben mért hő de még reménykedhetek?
2014. jún. 22. 18:58
 9/14 anonim ***** válasza:

amíg nem jön meg, addig reménykedhtesz, persze.

(ha meg éjjel 4szer voltál pisilni, akkor a reggeli vizelet sem eléggé koncentrált a teszthez)

2014. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :((((((
2014. jún. 22. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!