Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves lányotokat a barátjával nyaralni? Milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
ha a fiú is 17 éves, 6 hónapja járnak, ismered a fiút..
2014. márc. 17. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hova? Lesz-e nagykorú velük?
2014. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hova mennének, mennyibe kerül, mennyivel tudna ő is beszélni a költségekbe, és még ki lenne velük.
2014. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

engem kettesben a barátommal úgy volt idén nyáron engednek el (pedig ő 22 volt) a Balatonhoz pár napra. 2,5 éve lettünk golna együtt, de télen szétmentünk. 1,5 év után sem engedték még :)

17L

2014. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha megbízol a lányodban el kellene engedned, ha pedig adott okot arra hogy ne bízz meg, ne engedd el. Nehéz így tanácsot adni, hiszen Te ismered a legjobban a gyermeked.

Én 18 évesen nem nyaralni mentem a barátommal, hanem 1500 km-re költöztem, de soha sem volt bizalmi probléma a szüleim és közöttem...

2014. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
15 voltam, mikor az első komoly pasimmal elengedtek nyaralni 5 napra Balatonra (ő akkor 19 volt és az 1 éves évfordulónkat ünnepeltük azon a nyaraláson). Most 18 vagyok, azóta is minden évben voltam a pasimmal nyaralni (Siófokon, Lellén) és nemhogy anyám elengedett, ő vette nekünk a kuponokat, hogy olcsón mehessünk. ;) mikor 16 voltam teljesen meglepetés volt, utazás előtt 1 héttel szólt anyám, hogy ne tervezzek semmit, mert befizetett minket. Amúgy minden évben megyek anyámmal is nyaralni (ahol szintén ott van a pasim), + az ő szüleivel is mindig megyünk. Amúgy mióta anyám tudja, hogy már elek nemi életet (azonnal elmondtam neki) azóta semmi ilyesmiben nem akadékoskodik. 18L
2014. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
nekem 15 évesen engedték 10 hónap után, hogy elmenjek barátommal nyaralni 5 napra Balatonra:) mondjuk oda jött az apukája is, meg tesója, meg többen voltunk, kettesben biztos nem engedtek volna még. amúgy a barátom egyidős velem :) szóval szerintem ha lesz velük felnőtt simán elengedheted őket, ha nem akkor is, ha megbízható és nem külföldi nyaralásról van szó. már elég nagyok azért.. :)
2014. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
elengedném!de menj el vele nőgyógyászhoz.ajánld fel hogy elkíséred gyógyszert iratni.biztosabb mint a gumi,főleg hogy sok tini szereti a megszakítást választani.
2014. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en nem engednem el
2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen messze van tőletek a szállás, kikkel mennének?


Engem nem engedtek még másnál aludni sem...

2014. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
el
2014. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!