Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyi költőpénzt...

Kamaszok, mennyi költőpénzt visztek nyaralásra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyi pénzt kérjek...

A szálloda all inclusive, de szeretnénk majd menni vásárolgatni (nem szuveníreket), de nem tudom, mennyit vigyek.


2014. júl. 4. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Én annyit amennyit a nyáron megkerestem diákmunkával.
2014. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jó, és aki nem diákmunkázik, az menjen 0 ft-tal?
2014. júl. 4. 17:21
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez attól is függ, hogy milyen családból származol.

Ha szegény családból, ahol minimálbérért dolgoznak a szülők, nyilván nem kérhet a gyerek 20 ezret.

Ha tehetősebb családból,akkor pedig a gyerek mondd egy számot, és a szülők úgyis adnak még hozzá, ha kevésnek találják.

Mivel azt nem írtad,hogy mit szeretnél vásárolgatni(gondolom ruhát) és hogy hány napra mennél.. ezért csak hasraütés szerűen olyan pártízezret kérnék.

Én idén "csak" a Balatonra megyek pár alkalommal, oda kb. alkalmanként 10-15 ezer forint untig elég. (nekem legalább is)

2014. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem szegény családból származom, 10 napos út lesz. De anyáék nem jönnek, a barátnőimmel megyünk (van 18 éves közöttük) és ciki lenne, ha nem lenne nálam elég pénz.

Szeretnék venni ruhákat, ékszereket, cipőket, meg kelleni fog egy új bőrönd is, amit kint vennék meg. Szóval csak ilyen "csajos" dolgokat.

2014. júl. 4. 17:33
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

anyaként ezekre nem adnék pénzt

az okés h egy hambi vagy fagyi belépők

de h kint kb 3-4x áron vegyél egy pólót na azt nem !


am meg ha kint veszed meg a bőröndöd akkor hogyan megy ki a ruhád ? repked utánad???

2014. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
:D :D :D
2014. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A boltokban az ár kb. ugyanaz, mint Londonban, Párizsban, vagy éppen Budapesten, csak a választék nagyobb.

Viszek egy bőröndöt, de azt telepakolom már odafele. Így ha kint vásárolok, akkor kell még egy, de amúgy is akartam már venni egy másikat.

2014. júl. 4. 18:16
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
hát ha ennyi mindent szeretnél venni akkor 10 napra kb 100 ezret vinnék
2014. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van kedves kérdező, elfele te viszed a bőröndöt, hazafele a bőröndök visznek téged :D Legközelebb én is kipróbálom :D

komolyra fordítva a szót én így csinálnám:


Írnék egy listát így:


Venni szeretnék x pólót, a pólók árát betudod lőni, mellé leírod, hogy 1 pólóra max ennyit szeretnél költeni, beszorzod, aztán -> ft.

1 bőrönd -> kb. 5-10 ezer forint

ékszerre max ennyit-annyit.

A végén összeadod aztán a szüleid előtt felvezeted eme nagyszabású tervedet, és kinyőgöd a végeredményt.


Legrosszabb esetben anyukád elájul :,) Legjobb esetben még kapsz is hozzá pár ezret "ajándékba". :DDD

2014. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem tudom még, mit akarok venni...
2014. júl. 4. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!