Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A régi bnőm már teljesen...

A régi bnőm már teljesen kikészít! Elegem van! Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

már kb 3 év nagyon jó bnők voltunk, de az utobbi időkben felfigyeltem rá h egy nagy tapló.... hosszú lenne leírni, hogy miket csinál másokkal...de egyszóval csak annyi...gonosz! de nagyon!!! ott aludtam volna nála, de utsó nap lemondtam, és erre megutált! és mivel ismer, mindig a leg gyengébb pontjaimat találja meg, és egyszerüen, már utálom!!! ő folyton piszkál, v csak keres neten is, de én már nem akarok vele barátkozni!!!! tényleg sokszorosan, nagyon megbántott, és mindig ő várja el h én kérjek tőle bocsánatot....mióta rosszban vunk...egyszerűen nem találom a helyem az osztban..:( mit tehetnék? és hogyan érthetettném meg vele, hogy elég, és hagyjon békén!???? veletek is volt ilyen?? kérlek segítsetek, mert már tényleg nagyon kivagyok,és ha csak rá gondolook, rosszul leszek.... folyton bánt, sérteget, piszkál...:( nem tudom mit tehetnék, hogy lekopjon rólam...


egy nagyon szomorú lány :(


2010. jan. 7. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért!!
2010. jan. 7. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek..nézz át rajta mond meg neki hogy gyerekesen viselkedik,és bunkó ,erre meg nem vagy vevő. Ilyen emberek mindenhol vannak,jobb ha megtanulod őket kezelni. (kizárni az életedből)
2010. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! :) kipróbálom
2010. jan. 7. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mond neki, hogy mostantól egy ideig szüneteltessétek a barátságotokat.
2010. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elmondhatnád neki amit ide leírtál, és tedd hozzá, hogy régen nem ilyen volt, nem tetszik ez a változás. ha nem tetszik neki amit tőled hall, akkor hagyjon békén. ne kérj bocsánatot, ha semmi rosszat nem tettél, miért kéne kedveskedni neki ha nem vagy kíváncsi rá? lesznek értelmes barátaid, ha valaki nem tetszik azt rázd le, a Te döntésed kivel barátkozol.
2010. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem "békülj" ki vele.Csinálj úgy,mintha minden oké lenne,ez már úgysem lesz olyan mint azelőtt.Aztán lehet,hogy így totál békén hagy.
2010. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy nagyon szeretted őt, és sajnálod hogy ennyire megváltozott, ilyen aljas lett, lépten-nyomon megbánt, és észre sem veszi, ez pedig neked fáj. Mond el neki, hogy nincs szükséged a sértegetésére, és ha ezzel nem képes felhagyni, inkább szóba se álljatok egymással. Nem tudom hanyadikos vagy, de éppen itt az ideje, hogy nyiss a többi osztálytársad felé. Beszélgess, barátkozz velük, járj el sportolni, vagy valamilyen szakkörre, ahol találhatsz magadnak barátokat. Ha így kezeled, és nem bánkódsz az elvesztett barátság miatt, akkor sokkal hamarabb talpra tudsz állni, és megtalálod a helyedet a suliban is. :)

Én világ életemben azt hittem rengeteg barátom van, végig hallgattam mindenkit, segítettem, próbáltam mellettük lenni, amikor baj volt, aztán akkor jöttem rá mennyire is álszent a társaságom, amikor hirtelen nekem lett problémám. Mindenkinek más dolga akadt, senkinek nem volt ideje végig hallgatni engem. Nem támogattak semmiben, mint később kiderült kibeszéltek a hátam mögött. Életem legjobb döntése volt, hogy akkor azt mondtam, ezt nem bírom tovább, és ott hagytam őket. Lehet azóta nincs annyi "barátom", már ha őket lehet annak nevezni, de a mostaniak sokkal de sokkal értékesebbek. A kettő közötti időt nagyon nehéz volt átvészelni, de hidd el megéri. 19/L

2010. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) 8.-os vagyok, de már 5,.óta gimibe járok. A baj a barátnőmmel legnkább az, hogy hihetetlenül egoista, és mindent össze hazudik, csak h mások lássák milyen ˝menő˝ . Ez persze nagyon idegesítő.... és nem zavarna az egész ha lenne 1 vagy többbarátnőm, akikkel ezt átvészelhetem... de sajnos igazi barátnőm szinte sose volt...csak olyanok, akikkel elbeszélgettem, meg eljártam ide-oda, de olyan, akivel megbeszélhetnénk a fiú ügyeket, meg minden mást nem nagyon volt....és ez nekem borzasztóan hiányzik...anyukám mindig mondja, hogy a suliba tanuljak, ne barátkozzak... de én sosem voltam olyan szorgalmas minnt a szüleim, és mindig is hiányoltam az ˝igazi barátnőmet˝....
2010. jan. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!