Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem merek tampont használni,...

Nem merek tampont használni, mert félek, a barátom nem fogja elhinni, hogy szűz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 17 éves lány vagyok, és ma kipróbáltam a tampont. Eleinte nem ment, de harmadik próbálkozásra sikeresen 'felcsusszant' és nagyon kényelmes volt, de picit szivárgott mellette (talán mert OB MINI, tehát kicsi, talán mert még gyakorolni kell) de akkor is lényegesen javított a helyzeten, bár raktam be mellé betétet ami picit véres lett de 3 óra után csak a tampont kellett kicserélnem.


Tehát a betét nekem már nagyon nem jó. Igazából csak az első nap ami nagyon vészes. Ilyenkor betéttel mindig átázok. Suliban is cinkes mindig a kabát a derekamon...

Tehát csak az első 1-2 napban használnám + ha szükséges nyaraláskor.


Viszont félek, mi lesz ha elveszi' a szüzességem. Anya szerint a mini nem okozhat nagy gondot és tapasztalata szerint az ob-val kizárt, hogy gond legyen, elszakadjon, stb. Viszont itt gyiken és a neten annyi mindent olvasok, hogy félek, és már annyira könnyen nem is tudom felhelyezni mint délelőtt, mielőtt még nem olvasgattam el minden komit itt gyiken :D

Különböző rémképek jutnak eszembe, pl. hogy fekszem egy műtő asztalon és operálnak, mert bennem marad.

Vagy, ha lesz egy komoly barátom, és majd lefekszem vele, azt fogja hinni, hogy már nem vagyok szűz. És ez igazságtalan lenne, főleg, hogy ennyi időn keresztül nem adtam be a derekam a komolytalan, pár hónapos 'tiniszerelmeknek' .



2014. júl. 18. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek egy darabig még ne szexelj....


A tampon nem veszi el a szüzességed, addig vagy szűz amíg nem teszed szét a lábad valakinek.


Egy pasi, hogy a brantba venné észre, főleg azt hogy tampont használsz. Az egy kis vacak préselt vattadarab, a pénisz körfogata sokkal nagyobb, mégha a vagina tágulna akkor sem tágítaná ki annyira. (vagyis tágul a vagina, devissza is megy az eredeti méretére, max szülés után van érezhető változás, de egy gyerek fejkörfogata is baromi messze áll egy tamponétól...)

2014. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan 17 vagy? :D

A tamponhasználattól nem fogja azt hinni, hogy nem vagy szűz, a péniszhez képest az semmi.

Amúgy meg a tampon nem szivároghat, max ha erős a vérzésed, amikor cseréled, akkor tamponon kívül marad valamennyi és az megy a betétre. Ha szivárog, akkor rosszul tetted fel.

2014. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát még nagyon gyerek vagy :)

Szüzességed egy férfi nemiszervtől tudod elveszíteni, egy tampontól nem. A szűzesség azt jelenti, hogy nem feküdtél le senkivel, tehát nem a tampont jelenti. Amúgy az a kis tampont ha megnézed elég messze van egy férfi nemiszervtől.

Ne félj a tampontól, bár én nem szeretem, de az más kérdés.....

Nem kell operálni majd belőled meg ilyesmi, ahogy előttem is írta valaki a gyerek is kijön, gondolod egy tampon bentmaradna?????? Ég és föld a kettő mérete, hidd el, szültem már.

A szűzhártyát nem hiszem hogy átszakítja, de ha okoz is sérülést rajta, akkor is szűz vagy, mert nem voltál még fiúval!!!!!!!!! Sőt a hüvelyed sokkal szűkebb, mint aki már lefeküdt valakivel.

Ne agyalj, használd a tampont ha neked ez sokkal nagyobb kényelmet jelent!!!

2014. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy rosszul tettem fel.

Jóó lehet hülyeségeket írtam de nézzétek el nekem, mindenhol mást írnak, és na... Tisztába vagyok én a dolgokkal, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

2014. júl. 18. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
tehát félsz hogy átszakítja a szűzhártádat
2014. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat. Ment a zöld kéz nektek.

Az tény, hogy gyerek vagyok és tapasztalatlan de elhihetitek nem vagyok teljesen hülye :/

Pl. ma a barátnőm is mondta, hogy volt egy ismerőse akinek átszakadt tőle. Inkább az van, hogy a véleményeket hallva/olvasva kicsit beparáztam.

2014. júl. 18. 19:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha átszakad? Attól még szűz maradsz. Ha majd jár benned egy pénisz, akkor nem leszel szűz.
2014. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Viccet félretéve, én is kábé ennyi idősen akartam elkezdeni tampont használni, de én is szűz voltam. És szerintem igenis átszakította volna a szűzhártyámat, mert fájt mint az állat. Így nem is raktam fel. A férfi hímvessző vastagabb ugyan, de akkor is, a tampon is egy tárgy, amit felhelyezel a hüvelyedbe, és ha azt vesszük a hímvessző is az. Persze nem egy tárgy, hanem egy élő objektum, de most hogy élő vagy nem élő, a szűzhártya nem egy computer, hogy érzékelje a különbséget:D Szóval pl ha egy műbrokit akarna felhelyezni magának, akkor mit mondanál?: elveszíti a szüzességét vagy nem?

Én nem használtam tampont, mert tényleg nem egy tamponnal akartam elveszíteni a szüzességemet. És elmondhatom, hogy amikor először szexeltem, ugyanazt a fájdalmat éreztem, mint amikor fel akartam helyezni a tampont. Kábé 5-6 alkalom fájt.

2014. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyádat megsértheted vele,de a szűzességedet nem fogja elvenni se a tampon se a vibrátor. Én 14 voltam mikor először használtam tampont,én is minivel kezdtem (most 18 vagyok és még mindig elég a mini szerencsére..) semmi probléma nem volt,egyszer se szakadt le a szalag..bár én mindig OB-t használok és előtte jól megrángatom a madzagot- ez ilyen berögződés már- de ha véletlen el is szakadna a madzsag akkor se fogják kiműteni belőlled,ha eléggé megtelik vérrel legugolsz és ki fogod tudni nyomni a tampont,szóval ne aggódj,hogy beléd szorul.


A leendőbeli barátod pedig nem fogja észrevenni,hogy te most használsz-e tampont vagy sem. Az első alkalommal vérezni se vérzik mindenki, a fájdalom is mindenkinél változó,szóval nyugi!!! :)

2014. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tudod mindenkinek máshogy vannak a dolgok oda lent. Lehet, Te szűkebb voltál mint pl. én, mert nekem könnyen felmegy,pláne ha nem idegeskedem rajta. És nem fáj egy picit sem. Csak az idegesség szab gátat...
2014. júl. 18. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!