Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem merek tampont használni,...

Nem merek tampont használni, mert félek, a barátom nem fogja elhinni, hogy szűz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 17 éves lány vagyok, és ma kipróbáltam a tampont. Eleinte nem ment, de harmadik próbálkozásra sikeresen 'felcsusszant' és nagyon kényelmes volt, de picit szivárgott mellette (talán mert OB MINI, tehát kicsi, talán mert még gyakorolni kell) de akkor is lényegesen javított a helyzeten, bár raktam be mellé betétet ami picit véres lett de 3 óra után csak a tampont kellett kicserélnem.


Tehát a betét nekem már nagyon nem jó. Igazából csak az első nap ami nagyon vészes. Ilyenkor betéttel mindig átázok. Suliban is cinkes mindig a kabát a derekamon...

Tehát csak az első 1-2 napban használnám + ha szükséges nyaraláskor.


Viszont félek, mi lesz ha elveszi' a szüzességem. Anya szerint a mini nem okozhat nagy gondot és tapasztalata szerint az ob-val kizárt, hogy gond legyen, elszakadjon, stb. Viszont itt gyiken és a neten annyi mindent olvasok, hogy félek, és már annyira könnyen nem is tudom felhelyezni mint délelőtt, mielőtt még nem olvasgattam el minden komit itt gyiken :D

Különböző rémképek jutnak eszembe, pl. hogy fekszem egy műtő asztalon és operálnak, mert bennem marad.

Vagy, ha lesz egy komoly barátom, és majd lefekszem vele, azt fogja hinni, hogy már nem vagyok szűz. És ez igazságtalan lenne, főleg, hogy ennyi időn keresztül nem adtam be a derekam a komolytalan, pár hónapos 'tiniszerelmeknek' .



2014. júl. 18. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne görcsölj ezen.

Ha egy fiú megkérdezi, hogy szűz vagy-e gondolod, hogy nem a tamponra érti nem? Ő arra kiváncsi, hogy fiúval voltál-e már.

2014. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya rugalmas, egy tampon biztos nem szakítja át, fájdalmat azért lehet érezni, mivel nem vagy izgalmi állapotban és száraz vagy, a tampon plusz még nedvszívó. Ne izgulj, nyugodtan használd.
2014. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Neee, 17 évesen azért lehetne több eszed, már bocsi. 12 éves korom óta használok normál (nem mini) tampont. Ráadásul a legolcsóbbat, mert tudod ki fog drágán tampont venni 7-8 napos vérzéssel. A barátom pedig nem nőgyógyász, hogy belekukkantson nekem, hogy megvan-e a szűzhártyám, de amikor elvesztettem a szüzességem nem fájt és nem vérzett, mégsem kételkedett abban, hogy szűz vagyok-e. Még egy dolog: addig vagy szűz, amíg nem teszi bele egy fiú a péniszét a vaginádba, a szűzhártya millió dologtól elszakadhat, ráadásul a fiúknak semmilyen hártyájuk sincs, ők akkor már nem szüzek amikor megfogannak?
2014. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
lanyok, ertsetek mar meg hogy nem a szuzhartyatol lesztek szuzek. amig nem fekudtetek le senkivel, addig szuzek vagytok. a szuzhartya csak egy hartya ami egyebkent is lyukas, ez csak tagul, de sport kozben is siman szetszakadhat...
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!