Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy tudtok...

Kamaszok! Ti hogy tudtok felszabadultak lenni egy koncerten vagy házibuliban?

Figyelt kérdés

Én még nem nagyon jártam ilyen helyeken. De a pár alkalommal amikor voltam.... akkor is olyan félős voltam. Nem merek felszabadultan ugrálni, táncolni stb.

Mit tegyek? Olyan bénán érzem magam így. :S


17L


2014. júl. 18. 22:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Alkohol pont erre való! De csak MÉRTÉKKEL! :D Egy-két sör meg egy két rövidtől nem lesz bajod. Csak jókedved, de hozzáteszem még1x mértékkel és nem lesz gond! :D
2014. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Olyan koncertre kell menni, amit élvezel. Én csak a kedvenc együttesemére jártam el, de akkor végigénekeltem az egészet. A koncert felénél már saját közönségem volt, akik a színpadnak háttal állva, felém csápoltak és rázták a hajukat :D
2014. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Én már 20 éves vagyok, de soha nem tudtam felszabadult lenni, még egy sima diszkóban sem, így ezért pár éve már hanyagolom is. Ezért lettem egy zárkózott ember. Attól hogy megiszol 1-2 sört még nem leszel felszabadult, hisz itthon szoktam 1-2 sört inni, még sincs változás, pedig sose ittam le magam részegre.


De bánni fogod később, ha nem szórakoztál eleget, hidd el, mert én is bánom, hogy mindig egy félős kislány voltam.


Légy bátor. :)

2014. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Két feles és már nem fog érdekelni,hogy bénán érzed magad.


De azért mértékkel mert nincs undorítóbb látvány mikor egy lány magatehetetlenül és öntudatlanul ül a hányásában...

2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát... köszönöm. :)
2014. júl. 18. 23:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én 37 éves vagyok és sose bántam meg, hogy "félös" voltam...16 évesen ugy "rugdostak" el discoba a szüleim..voltam kb. 4-5-ször, majd rá kellett jönnöm, az a hely nem nekem valo.
2014. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én igazából nem vagyok félős. Nagy szám van ismerősök között, néha amolyan "vezető típus" is vagyok, csoportokban általában valahogy az irányító szerepe jut nekem. De egy buliban... jesszus, ott teljesen el vagyok veszve. :S


De köszönöm a válaszokat!! :)

2014. júl. 18. 23:30
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Baromság. Menj színházba/operába.
2014. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben voltam / vagyok néha most is... szórakozóhelyen életemben kétszer voltam, mert nem igazán szeretem az ilyen helyeket, alapból taszítanak.


Az első ilyen buli nagyon nagy csalódás volt, részben a hely, részben pedig a társaság miatt. Olyan emberek voltak ott, akik semmiképp nem tartoztak oda (értsd: diákhét záróbulin 30-asok, 40-esek), ráadásul rengetegen voltak, szó szerint alig kaptam levegőt az egyik teremben. Épp ezért a második alkalom előtt nagyon féltem, nem is igazán volt kedvem menni (még aznap este 10-kor is úgy éreztem, hogy nem biztos, hogy jó ötlet, nagyon bizonytalan voltam). Ennek ellenére nagyon jó volt, meglepő módon... kevésbé ismert helyen volt, kevesebben is voltak, és javarészt azok az emberek, akikkel napi szinten találkozom suliban (pedig ennek a bulinak semmi köze nem volt a sulimhoz, nem úgy, mint az előzőnek). Jól éreztem magam, felszabadult voltam, és egyáltalán nem ittam sokat (2 vodkanarancs), szóval nem a pia miatt volt. :)


Ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy a szórakozóhelyek nem az én közegem, itt is a társaság miatt éreztem jól magam. Szóval fontos, hogy olyan társasággal menj, akik előtt nincs annyi gátlásod! Nyilván van egy határ, ahogy azt előttem is írták, de egy-két ital segíthet oldani a feszültséget. Ha házibuli, az még jobb, azokat én is jobban szeretem. :) Jó társaság adott, zene szintén tőletek függ, ízléshez alakítható, szóval nincs mitől félned. Fontos, hogy ne parázz rá, mert a saját szórakozásodat rontod el. Ne úgy indulj neki, hogy rossz lesz, hanem adj neki egy esélyt! Ja és amúgy én sem igazán tudok táncolni, de nem hinném, hogy bárki is arra figyel egy buliban, hogy te hogyan mozogsz, elvégre te sem azért mész, hogy másokat nézz és kritizálj. :) Csak érezd jól magad, és zárd ki a külvilágot.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. :)

17/L

2014. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Azokkal nem értek egyet, akik azt javasolják, hogy hanyagold az ilyesmit. Rengeteg élményről maradnál le, ha egyáltalán nem mennél például koncertekre. Ha nem tudsz felszabadultam tombolni, én is csak az alkoholt tudom javasolni, de ha elég jó a koncert és olyan banda játszik akiket nagyon szeretsz, anélkül is bele lehet melegedni. :D Ne hagyd, hogy egy kis gátlásosság miatt lecsússz a nagy alkalmakról.
2014. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!