Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy tudtok...

Kamaszok! Ti hogy tudtok felszabadultak lenni egy koncerten vagy házibuliban?

Figyelt kérdés

Én még nem nagyon jártam ilyen helyeken. De a pár alkalommal amikor voltam.... akkor is olyan félős voltam. Nem merek felszabadultan ugrálni, táncolni stb.

Mit tegyek? Olyan bénán érzem magam így. :S


17L


2014. júl. 18. 22:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 20. 16:30
 22/25 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jó társasággal megyek szórakozni, és olyan helyekre, koncertekre megyek, amit szeretek. Ha szeretem, ami körülvesz, akkor mindenféle káros dolog nélkül (cigi, pia, drog) is tudok szórakozni, lazítani, felszabadultan bulizni
2014. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ha most így belegondolok elég szomorú hogy én még alkohol nélkül sosem buliztam. de nem ilyen taccs részegre kell gondolni. bár a legutóbbin 1-2 erősebb feles volt és az elég. :) utána csak jó zene kell és jó társaság
2014. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igyál fiam. Ez a kulcs.
2014. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Sok újat én se tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, de teljesen átérzem a helyzeted.

Én is furán éreztem magam a házibulikon, diszkóban. A gondolataim mindig egészen máshol jártak, jó messze a bulitól...

Félreértés ne essék, nem vagyok antiszociális, nincs bajom az emberekkel, a tömeggel, az alkohollal...

De ez nem az én világom. Nem tudtam táncolni a diszkó "zenére", mert nem éreztem magaménak a zenét, se a társaságot.


Azt javaslom, hogy olyan helyre menj, ahol önmagad tudsz maradni. Ha pl metálos beállítottságú vagy, akkor ne menj diszkóba, azért, mert a suliból a menő csajok oda járnak... Akkor mindig rosszul fogod érezni magad.


Én pl a szűk baráti körrel való sörözgetés híve vagyok. :D



19/F

2014. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!