Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy tudtok...

Kamaszok! Ti hogy tudtok felszabadultak lenni egy koncerten vagy házibuliban?

Figyelt kérdés

Én még nem nagyon jártam ilyen helyeken. De a pár alkalommal amikor voltam.... akkor is olyan félős voltam. Nem merek felszabadultan ugrálni, táncolni stb.

Mit tegyek? Olyan bénán érzem magam így. :S


17L


2014. júl. 18. 22:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Egyre hasznosabb válaszok jönnek. :)
2014. júl. 19. 00:11
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Ahány ember annyi féle válasz!(majdnem:D ) Első válaszoló révén fenttartom a jogot magamnak (mostantól van ilyen jog), hogy elmondjam megint a véleményem, ami bővült a válaszokat olvasva. :D Jó társaság is sokat nyom a latba+az a kis mennyiségű ital. :D Én se vagyok az a bulizós típus, de mindig jól érzem magam ha elmegyek sosem bánom meg. Iszok egy kicsit (inkább sokat) haverokkal megyek máris jó a buli. Ha disco ha házibuli vagy akármi. :D De ha már ott vagyokk alig lehet haza küldeni olyan részeg szoktam lenni. :D Ez van. Nem mindenki partiarc de fiatal vagy szórakozni kell. :D
2014. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Alkohol.

Én anno akkor se tudtam elengedni magam, ha ittam. Az kellett a teljes ellazuláshoz, hogy rájöjjek, mások is azért mennek oda, hogy hülyén nézzenek ki, táncoljanak, jól érezzék magukat, nem pedig azért, hogy kinézzenek valakit a tömegből.



Ne zárkózz el a bulizástól, ez az egyik legnagyobb hiba, amit egy fiatal elkövethet. Annyi élmény vár rád egy koncerten, egy fesztiválon, egy discoban, vagy egy házibulin...

2014. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy elítélendő, de 2 cherry vagy egy füves cigi sokat javít a helyzeten.
2014. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

rajtam semmi nem sem "segitett" :-D utálom az alkoholt, szinte öklendezek, ha megérzem az izét, a füves cigi..na az is csak hülyeség volt, mert változás nem állt be töle. én sem félös voltam, csak egyszerüen nem éreztem jol magam...más értékrendben nöttem fel, sajnos vagy nem sajnos, többre értékeltem már 17 évesen egy szinházi elöadást vagy éppen egy modern kiállitást.. maradtam is ilyen, se cigi, se alkohol..se buli. :-) nekem kinzás egy-egy ilyen parti. mindig csak azt kérdezgettem magamtol, hogy mégis mi a fenét keresek ott, mentem volna már haza, nyüg volt a hazajutás..másnap moshattam ki az összes ruhámat, a hajam is tök büdös lett :-D


viszont még a mai napig gondolok arra, hogy azért egy kicsit irigylem azokat, akik szeretnek bulizni, iszogatni..akiket kikapcsol egy-egy pohár bor vagy éppen egy szál cigi (nem füves).

2014. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Utolsó ez most komoly? Undorodsz az ízétől? Vagy csak a szüleid nevelése miatt gondolod így? Hidd el engem sem neveltek alkoholistának csak meghagyták had járjam a saját utamat. És ha már 17 évesen szívesebben mentél múzeumba mint egy házi kertipartira(legyen házibuli) akkor elég sok jó minden dologból maradhattál ki már ne is haragudj. :D
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

igen, öklendezni kezdek az alkohol izétöl, már egy konyakos meggytöl is..

ugy neveltek, hogy ök lökdöstek el a discoba, hogy menjek bulizni..ök adták az elsö cigarettát, hogy probáljam ki (mikor 7.osztályos voltam), és mivel pálinka eladásával foglalkoztak, plusz még bort is termeltek...ihattam volna, ök engedték.. egyébként a szüleim se szerették az alkoholt, a bátyám sem szereti :D és én sem. nem korlátoztak semmiben sem. most 37 évesen sem bánom, hogy ez kimaradt. :-) hát látod (látjátok) ilyen is van

2014. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ők adták a cigit? És te eközben inkább színi előadásokra jártál? Nem bántásból, de ez egy kicsit erkölcsileg üti egymást! :D Ki nevelt akkor téged ténylegesen? Am. nem baj az ha nem isznak, legalább eladásra is jut gondolj bele ha mindig meginnák a lefőzött pálinkát, bort. :D Vannak ilyen visszahúzódó emberek nem is visszahúzódónak nevezném csak egyszerűen nem szereti az ilyen "eseményeket" (buli stb). Bár egy pohár bor azért néha-néha beleférhetne érdekes, hogy egyáltalán nem iszol!
2014. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ugy neveltek, hogy 6 éves koromtol szinházba jártunk családostul (bérletünk volt a kecskeméti, békéscsabai, szolnoki szinházba), azt mondták a lusta ember alszik 7-nél tovább :-DD, illetve, hogy ször a szörrel, suba a subával, igy válogassam meg a körülöttem lévöket.

ennek ellenére, ök adták az elsö cigarettát, szigoruan neveltek, de lényegében azt csináltam (legalábbis elhitették velem) amit akartam, 7 évet kollégiumban laktam majd 19 évesen külföldre költöztem.

2014. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én bulikban pl egy diszkóban nem tudom elengedni magam, mert folyton azon jár az agyam, hogy mikor jön ide valami fura ember, inni se merek mert félek, hogy kihasználnak (bár sose ittam még annyit, hogy ki lehetett volna) vagy beletesznek valamit az italomba. Viszont házibulikban, ahol ismerek leglaább látásból mindenkit, ott simán el tudom engedni magam, kis társaság, jó hangulat, ott vannak a barátnőim. Egyébként nem vagyok egy társasági ember, de legutóbbi házibuliban nagyon jól elvoltam :D

Koncertek tök mások, ott sokkal jobban érzem magam. Mondjuk sokban függ a koncerttől meg a tömegtől, de nem mondom, hogy ismerned meg szeretned kell a bandát, hogy jól érezd magad. Pl Volton úgy végigtomboltunk 17 koncertet, hogy 4-et ismertünk, Volbeat életem legjobb koncertje volt úgy, hogy előtte mesélt róluk a mellettünk álló srác, azelőtt sose hallottam róluk. Igazából sokkal nagyobb biztonságban éreztem magam (kordonnál azért, első sor, szóval levegő volt) egy koncertes tömegben, ittas nem ittas rajongókkal, mert ha valaki elesett azt felsegítették, a srác mellettem koncert közben "a testével védett", meg tele volt a hely biztonságiakkal, így könnyebb ellazulni.


Tanácsot nem tudok mondani, mert nem tudod megváltoztatni, milyen vagy. Az alkohol esetleg, de tényleg csak mértékkel. Nem vagy gáz egyébként, hidd el, eljutsz majd olyan buliba vagy koncertre, ahol eszeveszettül fogsz tombolni, akkora lesz :)

16/L

2014. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!