Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy házibuliban csókolóztunk,...

Egy házibuliban csókolóztunk, majd voltunk randizni is, ott is megcsókolt, puszilgatott, ezután egyszer beszéltünk és azóta nem jelentkezik? Most mi lehet? Mire volt ez jó?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban jött oda hozzám a fiú(elötte nem ismertem),a buliban jól elvoltunk többször csókolóztunk..ezután mindennap írt, sokat beszélgettünk,elhívott randizni ott is közeledett felém puszilgatott, meg is csókolt,tehát nem az volt hogy ilyen passzívan viselkedne... randi után két nappal véletlen összetalálkoztunk pár percre,aznap este újra írt beszéltünk egy kicsit.következő nap gondoltam rá írok én de kb lerázott hogy most nem ér rá mert dolgozik.(de ezt az elején is mesélte hogy nagyon sokat dolgozik kevés a szabadideje stb) Azóta semmi...nem értem most ez mire volt jó? akar/akart valamit vagy sem? mert a viselkedése alapján úgy tünt mintha érdekelném..

2014. ápr. 18. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégse érdekled.
2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hát akkor mért viselkedett úgy? nem értem akkor a randin is mért puszilgatott, meg csókolgatott...(ha meg egy éjszakát akart vna arra rájöttem volna)
2014. ápr. 18. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Akart vlmit, s az meg is volt.

Mogyi

2014. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat tettél amivel kiábrándítottad.
2014. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!