Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyógypedagógus szeretnék...

Gyógypedagógus szeretnék lenni pótfelvételin lehet esélyem?

Figyelt kérdés
minden álmom ez,csak sajna volt egy hülye korszakom és nem adtam be a felvit...mennyire keresett a szak?szzoktak egyáltalán ide pótfelvit hirdetni?köszi előre is 19/L
2014. júl. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! Az ELTE-n tavaly nem volt pótfelvételi, de ez nem jelent sokat. Viszont idén kétszer annyian jelentkeztek majdnem, mint tavaly, ami aggasztó ilyen szempontból. CSak az ELTE-ről tudok nyilatkozni, a másik kettőt passzolom. Nézd meg felvin.
2014. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ...igen gondolom az elte a legnépszerűbb...én igazából Szegedre gondoltam...nos majd meglátom akkor :/
2014. júl. 21. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

tudom,hogy nem ezt kérdezted,de anyukám gyógypedagógus,hidd el,látom,mik mennek.olyan dolgokat mesél,hogy hű...szerintem gondold át ezt mégegyszer,én úgy látom,nem éri meg.

félre ne értsd,nem rosszindulatból írom,sőt...

2014. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez minden álmod akkor valósítsd meg!!! 18 évesen csak azért nem jelentkeztem gyógypedagógusnak, mert jaj hát messze van (300 km volt). Aztán teljesen csak nem adtam fel az álmom, mert szociálpedagógus lettem és sok éve foglalkozom fogytékkal élőkkel, de a szívem mélyén nagyon bánom, hogy akkor 18 évesen az eszemre hallgattam és nem a szívemre. HA most nem sikerül, akkor próbáld meg jövőre!! Kíváncsi leszek hogy mit sikerül intézni :)
2014. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmiképp nem adom fel és köszi :)
2014. júl. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!