Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha fiatal tiniként...

Mit tegyek, ha fiatal tiniként elkövettem életem legnagyobb hibáját?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves lány vagyok. Fiatalon (15 évesen) el követtem életem egyik legnagyobb hibáját, inkább bűnét. :( összejöttem egy cigánnyal. Tudom, nem mentség, de eleinte azt hittem más, mert tanult volt, érettségi+szakma, dolgozott, szőke hajú zöld szemű volt. Örültem, hogy oké ez más mint a többi. Aztán jöttek a bajok..el kezdett parancsolgatni.. Mit vegyek fel, kivel barátkozhatok stb. Tehát a kapcsolat 2-3 hétnél tovább nem tartott. Ja meg meg is csalt..

Tehát gondolhatjátok. Alig tudtam levakarni magamról hónapokig zaklatott. Az apám ügyvéd és gyűlöli a fiú egész családját de apa nem tud semmit. A fiú tesója nemsoká kiszabadul a börtönből ahová anno apám juttatta be. Én meg akarok halni. Rettegek mi lesz ha kiszabadul és apám megtud vmit. Bár mindez már majdnem 3 éve volt. Istenem én tényleg megölöm magam ha valami történik. Csak abban reménykedem hogy a fiú tesója nem fog ezzel a dologgal törődni. A fiú már messze dolgozik innen. A legrosszabb, hogy megöl a bűntudat. Rettenetesen félek, hogy a családom kitagad . Inkább meghalok. Hogy lehettem ilyen hülye :'( mihez kezdjek most.


2014. júl. 21. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha kiszabadul, esze ágában sem lesz egy 3 évvel ezelőtti dologgal foglalkozni, főleg hogy a testvére már máshol lakik. Gondolom azóta volt pár nője.
2014. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj, ha 3 éve volt, azóta a fiú már túltette magát rajta, és nem fogja a tesóját belekeverni ebbe az ügybe. Nem fogsz szóba kerülni, és nem fognak bántani. Lefutott ügy. A börtönviselt tesó legfeljebb azért fogja megkeresni a dolgozó tesót, hogy részesüljön a keresetéből, amíg "talpra áll" (vagyis hogy kicsit a nyakán lógjon.) De nem hiszem, hogy 3 év után te szóba fogsz kerülni. Talán azóta már el is jegyzett valakit vagy megnősült, vagy már el is vált - miután "levakartad magadról", lezárta az ügyet.
2014. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Ezt most minden topikba ki fogod írni???


Senkit sem érdekel, hogy mi volt 3 éve.


Szerintem csak kamuzol!

2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Figyu, ez az élethosszig tartó bosszú csak a filmekben van ahol jól szituált elítéltek évekig tervezik a megtorlás minden egyes lépését.

A valóság bizony az, hogy ezt a börtöntölteléket egyáltalán nem fogja érdekelni hogy veled vagy az apukáddal mi van.

2014. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

1. ezért érdemes őszintének lenni, mert ha csapatostól jönnek megverni a családot, nem árt tudni, miért teszik


2. attól, hogy megölöd magad, a tény tény marad. Csak még tovább tetézed a gondot.


3. sosem késő őszintének lenni, kezd el ma és mondd el apádnak, ami történt, és akkor megnyugodhatsz, hogy legalább tudják, akármi is lesz. Inkább tőled, mint mástól.

2014. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ügyvédek nem juttatnak börtönbe senkit!!

Amúgy szerintem ez az egész egy nagy kamu!

2014. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

És igen, apa hozzájárult ahhoz, hogy börtönbe került..


Nem mondom el mert igazából azalatt a 3 hét alatt alig találkoztunk a fiúval mivel titkos volt. És bocsi, kikellett írnom mégegyszer mert magamba roskadtam.

De már megnyugodtam és ment a zöld kéz nektek :)

De a történet nem kamu bár kicsit változtattam a részleteken.


A házra nem fog senki rájönni azért annyira nem vészesek. De mind1, köszi a válaszokat. Már nem érdekel az egész

2014. júl. 21. 15:39
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Csináltam már sokkal rosszabb dolgokat is, mégsem tartom egyiket se bűnnek. (Az más kérdés, hogy a társadalom zöme igen, ráadásul nem is legális dolgokról van szó) Viszont ismerem a félelmeid, ha az enyém kiderülne itthon nem tudom mit csinálnék.. 17/L
2014. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleted legnagyobb bűne összejöttèl egy cigannyal??:)))))))))te normalis vagy azt hittem terhes lettel vagy vegig ment rajtad a fel varos...huha nagyon nagy dolog!!sőt a testvèrèt is annyira fogja erdekelni,h az öccse jart valakivek 3hetig,h biztos almaban is ezt làtja!!nevetsèges vagy!!
2014. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Kicsit változtattam a részleteken": Mondtam, hogy kamu!
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!