Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Anyukák, kamaszok?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm,annak aki elolvassa.:)



17 éves vagyok,fél évig jártam az első nagy szerelmemmel,aki idén ballagott el. Eleve a szakítást nehezen emésztettem meg...


A szakításunk nagyon csúnya volt ezt nem részletezném...


A szakításunk után 1 héttel összejött egy lánnyal.Az a helyzet,hogy amikor szakítottunk nagyon csúnyán kibeszélt,és elhordott mindennek.Nagyon hírem ment az egész iskolában mindenki nagyon csúnyán nézett rám,összesúgtak a hátam mögött,lekiabálgattak a lépcsőn kiröhögtek és egyebek. Az iskolában nagyon rossz hírem lett és egy végzős és tizenegyedikes sem akar velem szóba állni. Ez tartott az iskola végéig. Most pedig hívogattak és megmondták,hogy,ha nem szállok le a fiúról súlyos következmények lesznek.



Voltak ismerőseim akik azt mondták,hogy féltékenyek Rám...


Miért történhetett ez? És miért tart még mindig?


2014. júl. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát szállj le arról a fiúról. Felejtsd el, töröld ki az életedből.
2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzetedet. Próbáld az utolsó évedet kihúzni és kiállni magadért
2014. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már régen leszálltam Róla. Nem is érdekel,nem is keresem már
2014. júl. 22. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

ne hagyd magad,de ne is keveredj vitába.ne mutasd,hogy rosszul esik,mert akkor csak még jobban csinálják.majd találnak akkor egy másik célpontot,akit szekálhatnak.tudom,hogy nehéz,de igyekezz felülkerekedni rajta,ha szomorú vagy ideges vagy emiatt,maximum a barátnőidnek beszélj erről.

ha ez a taktika sem hat,szorítsd össze a fogad és bírd ki az utolsó évet...

2014. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom hányadikos vagy, de hidd el pár év múlva az iskolatársaid 90%-át alig fogod látni, bár ez nem túl sok vigasz, de reménysugárnak jó :)


Állj le azokkal beszélni, akik leszóltak, mert ha jól olvastam akkor exed keltette a rossz híred, alaptalanul. Biztos vannak olyanok akikkel még jóban vagy, barátkozz velük.


Ennél többet nem tudok javasolni, remélem jobb lesz minden jövőre, kitartást!

19/F

2014. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, biztos rosszakat terjesztett rólad, esetleg eltúlozva adta elő a valóságot. Fájdalmas a csalódás, de lesz még ilyen. Ki tudja mit terjesztett rólad. Csak annyit tehetsz, hogy éled tovább az életed, s majd előbb-utóbb elcsitul a vihar.
2014. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!