Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek hogy a 14...

Szülők! Engednétek hogy a 14 éves lányotok járjon egy vele egykorú fiúval?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 14 éves lány van egy fiú akivel nagyon szeretjük egymást de egy kicsit félek a szüleim véleményétől hogy megengednék-e hogy együtt legyünk. Mondjuk azt megengednétek hogy a fiú átmenjen a lányhoz vagy fordítva hogy megnézzenek egy filmet beszélgessenek? Mi a csókig megyünk el nem kell semmi olyanra gondolni hogy a szex miatt lenne mit amit a többi kérdésben olvastam. Szülők ti ezt így megengednétek?
2014. júl. 24. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, az együtt járás nem egyenlő a szexszel, aki meg dugni akar, az megoldja.


De sok ngatív választ fogsz kapni... ám igazából TE ismered anyudat, a lehetséges reakcióit.


Sok sikert! :)

2014. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Persze,hogy megengedném,örülnék ha a lányom 14 évesen még csak ott tartana hogy csók és semmi szex (a mai tiniket elnézve) egyébként meg azért is,mert ha nem engedném akkor titokban lennének együtt,és nem lenne már őszinte,az pedig sokkal rosszabb.
2014. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is engedném. Két lányom van. Ha majd ott tartanak, hogy lesz barátjuk, inkább jöjjenek hozzánk, ismerjük meg a fiút, minthogy titokban, talán csak dacból csináljanak mindenfélét... Engem anyám tiltott az összes barátomtól (de miért, máig nem értem), és elszöktem, kimaradtam éjszaka, ami egyébként eszembe nem jutott volna, azt is megcsináltam, csakhogy ellenkedjek vele. Ha anyukádnak van esze, megengedi nektek, hogy együtt legyetek.
2014. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

én biztosan megengedném.hogyha majd lesz lányom,és elém áll,hogy van barátja,jól esne,hogy a bizalmába fogad.sajnos,ez manapság már nem olyan természetes,mint amilyennek tűnik.az egyik régi barátnőmnek 12 évesen kb fél évig volt kapcsolata egy fiúval,és otthon SEMMIRŐL nem tudtak.bár tudtak volna,a srác teljesen elhülyítette szegény lányt.

egyébként is,a legjobb,ha az igazat mondod.ha titokban találkozgatsz a fiúval,egyszer úgyis kiderül.utána sokkal jobban fognak haragudni rád,mintha most őszintén elmondod nekik.

sok sikert,és sok boldogságot nektek!:)

2014. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az együttjárás teljesen belefér max csókkal,de az egymáshoz feljárkálásnál azért az fontos lenne,hogy ne kettesben legyenek,tehát valaki legyen még otthon,de bízom a lányomban természetesen tudom,hogy okos nem izgulok,hogy hülyeséget csinál,nem sieti el a dolgokat
2014. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek meng a zöld kéz :D
2014. júl. 25. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megengedném, ugyan nekem nincs még gyermekem (de hárman vagyunk lánytestvérek). Én is jártam egy velem egykorú fiúval 14 évesen, 4 hónapig voltunk együtt, eljártunk moziba, beültünk parkokba, voltunk egymásnál is néha - ebédelni a családdal, filmezni délután. Szerintem egy ilyen kapcsolat nem hogy belefér, de szükséges, jót is tesz egy 14 éves lánynak. Én semmiképpen nem tiltanám, hogyha ilyen keretek között mozog a dolog (de pl. az együtt alvás szerintem nem ennek a korosztálynak való, így azt nem engedném egyelőre). Egyetlen esetben nem örülnék a dolognak, hogyha a fiú miatt érdemes félteni a lányt, mert esetleg balhés, problémás. De abban az esetben is először leülnék a lányommal megbeszélni a kapcsolat veszélyeit. :)
2014. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen megengedném. Legyetek boldogok!
2014. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia én 14 éves fiú vagyok ugyan így kezdődött a barátnőmmel ő is 14 átjártunk egymástól,jobban egymásba fogtok szeretni,és megtörtént...lefeküdtünk nem is egyszer ti is lefogtok majd meglátjátok :)
2014. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!