Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik az, hogy egy kamasznak...

Létezik az, hogy egy kamasznak nyáriszünetben annyi dolga legyen, hogy ne érjen rá egyáltalán találkozni?

Figyelt kérdés

Régi iskolatárs pl. vagy valaki a településről, akit ki szeretnék hívni biciklizni, vagy ilyesmiket.

Ez szokott lenni a kifogás hogy neki nyáron annyi dolga van, dolgozni jár, ilyenek.

Ez lehet igaz, vagy csak kifogás?

Csakmert még egy felnőtt aki tényleg dolgozik napi legalább 8 órát, még az is ráér találkozni az ismerőseivel, egy kamasz kétlem hogy annyit dolgozzon.

Meg ott van a hétvége is.

Szóval ez csak egy hülye kifogás?

18/F


2014. aug. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne igazság.. Ha dolgozik, utána gondolom fáradt.:)Meg aztán ott van a család, stb..
2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen....a többi melléduma:(
2014. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen....a többi melléduma:("


Azért ilyen kijelentések után kíváncsi lennék rá, hogy te mondjuk mennyit dolgoztál életedben...

2014. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hihetetlenül hangzik, de én sem otthon nyomtatom a pénzt:)

De van időm arra amire szeretnék.

2014. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az "embernek mindig arra van ideje, amire akar" gondolattal én is egyet értettem egy jó darabig. Aztán nekiálltam dolgozni (kamaszként és napi 8 órában) és rájöttem, hogy ez nem így van. A munkahelyen kívül is akadtak még apróbb dolgok, amiket el kellett intézni közben, meg itthon is segíteni kellett (hétvégén is).

Persze ha valakivel tényleg nagyon találkozni akartam/akarok a nyáron azt megoldom, de a szabadidőmben jobban szeretek egyedül pihenni, mert tiszta hulla vagyok. Így azok az emberek, akik nem közeli barátok átkerültek a "jó, majd talán jövőhéten összefutunk" kategóriába. Ez nem jelenti azt, hogy kerülöm őket, vagy bajom lenne velük. Csak a kevés fennmaradó időmben nem hiányolom azokat az embereket, akikkel amúgy sem tartok napi kapcsolatot.

2014. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten én is egyetértek ezzel az állítással de van,hogy tényleg nem érek rá egyáltalán. De mondjuk akivel szeretnék találkozni azzal akkor is találkozok ha nem érek rá :D
2014. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is eljárok dolgozni nyáron, utána nem sok kedvem van semmihez, munka után vagy előtt szoktam pihenni, attól függ, hogyan dolgozok, meg minden nap csinálok valami házimunkát, meg edzeni is szoktam, szóval van mikor én is pihenésre vágyok. De ha valami fontos találkozó, vagy progi van, vagy randizni megyek egy csajjal, vagy barátaim elhívnak, akkor nem érdekel, hogy fáradt vagyok :D
2014. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még csak 16 éves vagyok,és 8 órában dolgoztam.Nagyon ritkán találkoztam a barátaimmal,mert hulla fáradt voltam,amikor összefutottunk is úgy kellett magam rávenni,hogy ne mondjam le,pedig hiányoztak.(nyár előtt én is egyetértettem az "arra van időd,amire szeretnéd" mondattal)
2014. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amire sort akarsz keríteni, arra úgy is találsz!
2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!