Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Apám állandóan...

Mit tegyek? Apám állandóan kiveri a balhét itthon, mert elmegyek a haverjaimmal találkozni, vagy a barátomhoz.14/L

Figyelt kérdés
Nem érek későn haza, legkésőbb 6-ra de inkább 5 órára. fél 12-kor szoktam elindulni itthonról de van, amikor 8-kor. Sok haverom van és hívnak ide-oda, csak elmegyek, és persze a barátomat sem hanyagolhatom (nem kérek 14 évesen ne pasizz dolgokat, mert a szüleim ismerik, kedvelik, sőt, valószínűleg még el is visszük ősszel külföldre). Azértt is kiakadt, mert nem nagyon beszélgetek vele, inkább fent rajzolok vagy valami (most a falamat festem). értem, hogy hiányzok neki, de nem kedvelem annyira, jogosan, de ez nagyon hosszú történet, röviden leginkább azért nem kedvelem, ahogy anyukámmal viselkedik és amilyen szenvedésnek teszi ki néha, nem tekintek rá apámként. Néha jól kijövünk, ha jó kedvünk van, viccelődünk. Szerintem nincs oka panaszkodni azért, mert nem maradok itt, mivel ő közben dolgozik és szerintem nem világvége, ha 24 órából 5-öt mondjuk nem töltök itthon. Még csak későn sem érek haza, megbízható társasággal vagyok, akiket ők is ismernek. Apát zavarja csak, anya elenged, maximum megkér, hogy reggel segítsek takarítani, csináljak reggelit, ilyenek. De nem bírom, hogy apám erővel itthon szeretne tartani, nagyon ki szoktam lenni, amikor már 2 napon keresztül itthon gubbasztok.
2013. júl. 22. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg apádtól, hogy miért nem enged el? Valószínűleg nem ad értelmes választ - nem tud - csak hebeg-habog majd. Nem enged sehova mert... mert "csak".

Írtad, hogy sokszor rosszul bánik anyukáddal és veled is. Mindent összevetve valami nem stimmel ezzel az emberrel. Válás nem került még szóba? Lehet, hogy csak az segítene. Elnézést, hogy ilyen komoly megoldást javaslok, de hidd el, ez a helyzet jobb már nem lesz.

2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fognak elválni. Nagyon vallásos, ezért ez neki "gáz" lenne. És szerintem tisztában van vele, hogy én mindent megtennék, hogy anyához kerüljek, nem tudna megvesztegetni a pénzével.
2013. júl. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!