Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk! Nektek a cuki...

Kamasz fiúk! Nektek a cuki aranyos vagy inkább a keményebb vadabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi hogy nektek melyik típus jön be jobban. Azok a lányok akik aranyosak ártatlanok(nak tűnnek XD ) picit naív de cuki és most nem arra gondolok h hiszis nyafis pláza*csák. Vagy inkább a kemény rockos határozott csajok? Ja és kort is írjatok. Köszi

2014. aug. 1. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
első. 15/f
2014. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondják a fiúk, hogy kemény csaj kell nekik, akkor te most mondjuk cuki aranyosból kemêny csaj leszel? Önmagad legyél, ne az, amit a legtöbben szeretnek.
2014. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2# és ha a kérdező fiú?

Mindkettő bejön, de inkább az "aranyos".

2014. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 t_GaRami_a válasza:
17%
A fiúkat szeretem. Poén, aranyos 15/F
2014. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Aranyos lány,viszont semmiképp nem ártatlanok.Felszedtem egy tök aranyos kedves lányt,de amikor kettesben voltunk úgy markolta a pcsom,hogy csak na.:'DD

Szóval,aranyos mindenképpen.:D

16/F

2014. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aranyos, cuki, ha ezek közül kell választani. Mert van ám átmenet is!


16/f

2014. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ez két véglet, pl. itt vagyok én példának, kinézetre kemény, rockos meg határozott, aztán közben ha valakit megbántok két napig rosszul érzem magam és a légynek se ártanék :D De kérdésedre válaszolva, a legtöbb ismerősöm, akinek kapcsolata van az az első verziónak felel meg, hogy milyenek amikor kettesben vannak a párjukkal, azt már nem tudom.
2014. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség :D Rólam első benyomásként az jön le, hogy "aranyos vagyok", mert egyfolytában mosolygok, pörgök, tele vagyok pozitív energiával.. De ha valaki jobban megismer, akkor rájön, hogy nálam határozottabb és keményebb (mármint lelkileg) lányt még nem ismert előttem.. :D

Szóval ez hülyeség.

16L

2014. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt külsőre nem lehet megállapítani, mert én például külsőre kemény, határozott csajnak nézek ki, közbe meg úgy eltudok olvadni egy kiscicás képtől, hogy csak na :D
2014. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
5%
Én a cuki, de dögös és sexy csajokat szeretem. ne legyen egy szűz kur va
2014. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!