Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túl érzékeny és félős vagyok....

Túl érzékeny és félős vagyok. Hogyan lehetnék "keményebb"?

Figyelt kérdés

Ha pl. valaki valami rosszat szól akkor már van olyan, hogy a sírás kerülget.

És túl félős is vagyok, pl. nem merek vissza szólni inkább hagyom, hogy "ócsároljanak". :(

15/L


2012. ápr. 6. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el önkéntesnek valami jó helyre, pl. állatmenhelyre vagy máshová. Örülni fognak neked, és ha jól végzed a dolgodat, megnő az önbizalmad is, mert te is érzeni fogod, hogy valami jót és jól cselekszel.

A másik, hogy fedezd fel, miben vagy igazán jó, és arra a témára feküdj rá. Ha pl. jó vagy valamilyen tantárgyból, akkor kezdj el vele komolyan foglalkozni, járj el versenyekre, ahhoz kapcsolódó klubokba, stb. Meglátod, ettől is változni fog az énképed.

2012. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki a kérdést. :( Sajnos én is pont így vagyok, és nem tudok mit csinálni. Ráadásul idegen emberekkel nagyon nehezen elegyedek szóba, ha nem kérdeznek, akkor nem tudok mit mondani. :(
2012. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
én csak a 2. válaszolónak tudok válaszolni, járj többet közösségbe és ne neten társalogj!
2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,csak én általában vissza szólok.
2012. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 egy naaagy fan válasza:
Pont ilyen vagyok kedves kérdező.
2014. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!