Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Láttam hogy vanmár egy ilyen...

Láttam hogy vanmár egy ilyen kérdés, de közvélemény kutatást gyüjtök. A 15éves lányodnak megengednéd a nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés
vanmár a köldökébe,és a fülébe is van 7db fülbevaló,nem ugyanaz a kérdező vagyok!!létszives ne irjatok bunko válaszokat
2010. jan. 12. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam,hogy lett(köldök+nyelv) és azóta eltelt 9 év és nem bántam meg...nekem még mindig tetszik pedig azóta már van egy kisfiam is.
2010. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem. A testünk nem arra való, hogy felesleges helyeken lyukakat gyártsunk rá. A köldök még csak-csak elmegy valahogy, de a nyelv és egyéb helyek sztem már inkább perverzió kategória.
2010. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Megengedném. Ettől nem lesz semmi baja. Legalább valami normális helyen csinálja akkor és nem dugiban, ahol nem hozáértő emberek vannak.

Nekem csak fülbevalóm van, de a nővéreimnek mind van a köldökében, és egyiknek a nyelvében is. Azért az a 7 db fülbevaló szerintem nem olyan szép, de nem ettől lesz rossz a gyerek, vagy rossz tanuló.

2010. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen. a köldök és a nyelv pont olyan helye, ahol úgyse látja mindenki.

szerintem simán megengedheted

2010. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd,az is jó,hogy ennyire jó a viszonyotok,hogy megkérdezi te mit szólsz.Én anno titokban csináltattam piercinget.Nem volt balhé belőle,de jobb lett volna előtte beszélgetni erről anyámékkal.
2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagyon akarja én megengedném.
2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én is megengedném. Pedig nem vagyok már tini. Most várom a harmadik babám és 15-16 év múlva ha megkérdi, biztos rábólintok, sőt ha szeretné még el is megyek vele.
2010. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a nyelvpiercing egy olyan dolog, amit ha kiveszel, iszonyatosan gyorsan beforr. Tehát, szerintem lazán megengedheted neki, mert ha megunja, egyszerűen csak kiveszi, és volt-nincs! Ha már a köldökpiercinget megengedted, akkor ez is simán mehet....
2010. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem is van, a gyerekemnek is meg fogom engedni, ha szeretne. tetkót csak érettségi után, nekem is van olyan, amit megbántam, de egy nyelvpiercing tényleg semmiség, 2 nap alatt összeforr. ha ez a vágya, miért ne?! :) készülj fel, hogy kb. 4 napig nem fog tudni beszélni, és csak pépeset fog tudni enni, magyarul visszaváltozik csecsemővé :D
2010. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tizen éves voltam mikor a fülemet én is "kidekoráltattam" n8 fülbevalóm van egy fülben. Aztán miután már nem fér több, ki találtam valami mást. Két éve az orromba tetettem egy szolid kis ékszert. Mai napig hordom mindet. Pedig azóta feleség és anyuka lettem. De én nem bántam meg egyiket sem.

Szerintem nyugodtan megengedheted neki, legföljebb kiveszi ha már ráunt

:))

2010. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!