Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kinek mondjam el? Utálom,...

Kinek mondjam el? Utálom, hogy lány vagyok, de ez még nem elég! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta érzem, hogy nekem nem lányként kellett volna születnem, sokkal inkább fiú szeretnék lenni. Tudom, ezzel többen is vannak így, de ha ez nem lenne elég, akkor közben a fiúk tetszenek. Esküszöm, hogy úgy érzem, én egy meleg fiú vagyok egy lány testébe zárva. Szüleimmel nem merek erről beszélni, de anya is sokszor mondta, hogy nekem fiúnak kellett volna születnem a stílusom, érdeklődésem és viselkedésem miatt, azonban mindketten elítélik a melegeket, ebből sokszor vitáink is voltak. Mit tegyek?

2014. aug. 6. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Először is nyugtasd meg magad, mivel ettől függetlenül egészséges vagy, ezért adj hálát.

A mentális dolgokkal pedig mindenképp egy pszichológus kell foglalkozzon. Mennyi idős vagy?

2014. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező transzszexuális és e mellett meleg. Kéretik mindenféle mocskolódást mellőzni.

Vagy segítsetek neki vagy hagyjátok.

2014. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Szeritnem fiatal vagy.

Egyszerűen tetszenek neked a fiús dologk és a nőiesek kevésbé. Így tudlak elképzelni. Ettől még lehetsz nő, láthatod a nőket az utcán, nem mind van tűsarkúba, miniszoknyába, hanem akár sportcipőbe, nadrágba. Nem mind sminkeli magát stb. szóval lehet nem vagy az az igazán nőies nő, de attól még lehetsz belevaló csaj.

Ha a fiúk tetszenek akkor meg pláne nem hinném, hogy fiúnak kéne lenned. Majd szeritnem ha összejössz egy fiúval akkor megváltozik, mert ő majd lát benned nőiességet és akkor te is máshogy gondolkodsz.

2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ne hozd nyilvánosságra, sokan sajnos elítélik a melegeket. Hogy fiúnak érzed magad azzal sincs feltétlen gond, örülj neki h a fiuk tetszenek, így akár kaphatsz magadhoz illő pasit, s más se lát be a dolgok mögé :) hány éves vagy tényleg?
2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és nagyon régóta úgy érzem, hogy én belsőleg fiú vagy, nagyjából 3 éve pedig, hogy meleg is. Nem hiszem, hogy csak fiús lány lennék, mert gyűlölöm a melleim és mindig is férfi nemi szerveket szerettem volna. :/
2014. aug. 6. 14:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, én is 16 éves lány vagyok, és pár éve teljesen ugyanebben a cipőben jártam. Nehezen dolgoztam fel, hogy menstruálni kezdtem, mert az tagadhatatlan jele volt a női mivoltomnak, ugyanakkor a fiúk iránt érdeklődtem jobban. Az volt a problémám elsősorban, hogy sehogy nem voltam képes azonosulni a normális lányokról/nőkről alkotott képpel, nem éreztem, hogy meglennének bennem a női nemre jellemző tulajdonságok (ha jól emlékszem, írtam róla bővebben akkoriban, de ezzel inkább privátban foglalkoznék, ha gondolod). Aztán végül is sikerült "kigyógyítanom" magam azzal a gondolattal, hogy a nem valójában csak nem, meghatározza a kromoszómát és azt, hogy mi van az ember lábai között, de azt már nem, hogy kinek milyen egyéniségnek (ebbe természetesen beletartozik az érdeklődési kör, a gondolkodásmód és a visrlkedés is) kell lennie.

Igen, tudom, minden eset egyedi, de gondoltam, ennyit megosztok a nagyérdeművel, hátha lesz haszna.

2014. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
*viselkedés (de utálom ezt az érintőképernyőt...)
2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy transzszexuális vagy, ez nagyon bonyolult, és nehéz dolog, van egy ilyen ismerősöm, sajnálom is ezért.


Mióta van ez? Amúgy érdemes lenne pszichológushoz fordulni, mert van, akinél ez időszakos, de olyan is, akivel ez lesz egész életében, és ő meg tudná állapítani. Ha akarod, írj nekem, én meghallgatlak szeretettel, próbálok segíteni, stb. :)

2014. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a tanulmányt, talán amit megértesz belőle, hasznos lesz neked is.

[link]

2014. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen! :) Ezt már elég régóta érzem így, 7 éves korom óta már biztos, arra emlékszem, de szerintem már előbb is. Nem tudom, félek a pszichológustól, mert nem szeretném, hogy telebeszélje a fejem olyannal, ami nem igaz. :) Én is pszichológus szeretnék lenni! :D
2014. aug. 6. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!