Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az évfolyamtársam. Szeretem, már több mint egy éve. Ő nagyon kedves, beszélgetünk facebookon és a suliban is (bár ott csak egy pár szóra, legtöbbször köszönésre futja az idő miatt). Általában jól elvagyunk, május körül el is mentünk (nem "randilag") jégkásázni, ott is elvoltunk, beszélgettünk, stb (nekem már akkor is nagyon tetszett). Szóval tényleg nagyon-nagyon kedves, mindig mosolyog, ha meglát (tudom, hogy apróság, de nekem számít) :) Szóval hogyan mondjam meg neki? (12/l, 7. osztály)

2012. dec. 19. 18:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát neki kéne, hogy észrevegye, hogy te egy kis pluszt is érzel...:) Mindenesetre, ha egy kedves barátnőd megsúgja az ő haverjának, aki elmondja neki, ez volt anno megszokott a mi sulinkban, bár nem a legromantikusabb stratégia.
2012. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem, ezt határozottan nem szeretném, a barátnős dolog idegen tőlem, valahogy fura lenne... Mindenesetre köszönöm a választ :)
2012. dec. 19. 19:07
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
először próbálj rá utalni, hátha leesik neki, ha pedig nem, akkor valld be neki, vagy esetleg kérdezgesd h tetszik e neki valaki, vagy van e a láthatáron valaki..:) ha meg nincsen, akkor hajrá :)
2012. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Hát, én úgy tudom, hogy nem tetszik neki senki, de lehet, hogy tévedek... :) Próbáltam rá célozgatni, de nem tudom, hogy vette-e a lapot, ezért úgy döntöttem, hogy elmondom neki (Take a chance, never know what might happen alapon) csak nem tudom, hogy hogyan... :)
2012. dec. 19. 19:17
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
ha gondolod írj privit, és segítek:)
2012. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

NE te mond el neki.. ő a fiú.. neki kell lépnie.. és ne mondjátok hogy ez a XXI. század mert hülyeség..

Én most fürödtem be vele.. nem kicsit..(ha gondolod dobj egy privit és leírom..)

2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
12 éves vagy és lány. Mind a kettő jó indok arra, hogy ne Te akard ezt elmondani neki. Ha akar tőled valamit (bár ennyi idősen pont annyit tesztek, amennyi szerintem belefér egy "kapcsolatba"), akkor majd közeledik. Szerintem neked semmi tennivalód nincs.
2012. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
ez aranyos de hidd el nem vagy szerelmes 12 éves vagy ennyi idősen én is "szerelmes" voltam az osztálytársamba most 17 éves vagyok és tudom hogy az nem volt szerelem, DE beszélgess vele hívd el sétálni és ha sikerül akkor a találka végén adj egy puszit az arcára vagy öleled meg éreztesd vele az érzelmeidet adj neki jeleket mert úgy nem fog semmit észre venni
2012. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az ilyen "te még nem lehetsz szerelmes" dolgokkal sajnos nem tudok mit kezdeni... :) Azt hiszem ismerem ennyire magam... (Amúgy meg ott van hogy több mint egy éve) :)
2012. dec. 20. 17:40
 10/37 anonim ***** válasza:
50%
Lili???
2012. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!