Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 eves lany vagyok es ma...

18 eves lany vagyok es ma tudtam meg hogy terhes vagyok! A baratom nem szerett volna meg ilnyen koran gyereket es en sem, de most hogy mondjam meg neki meg a szuleimnek, vagy vetessem el?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 15:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
Egyikőtök sem szeretné ezt a gyereket. Akkor vetesd el, vagy add örökbe. Ha van 30ezer forintod még a szüleidnek sem kell elmondanod.
2013. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
20%
Előtte kellett volna gondolkozni........Nem csak felcsinálnak és csááá....
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%
+1 az abortuszra. Kár ilyen korán elszúrni az életed.
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
Rájuk is tartozik. Az apjára mindenképp! Az ő gyereke is, az csak részletkérdés, hogy benned növekszik. Joga van tudni róla. A szüleidnek nem kötelező szólnod, nagykorú vagy jogilag. De ha úgy döntötök, hogy nem tartod meg,és még otthon élsz, akkor lesz mit megmagyaráznod... én őszinte lennék mindenkivel, és meghallgatva mindenkit döntenék a jövőről.
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%
Semmikeppen ne vetesd el!!! A szuleidnek mondd el, hogy bar nem terveztetek, de igy alakult. Jo lenne, ha a baratod tamogatna es felelossegteljesen kezelne a helyzetet. Enelkul eleg nehez lesz.
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%

mindenképpen el kell mondanod, nem tudod csak úgy elvetetni. először beszélj a szüleiddel, bármilyen nehéz is lesz, ezt meg kell tenned. hallgasd meg őket, de ne az első, hirtelen véleményükből ítélj, hanem beszéljetek erről többször (először lehet, mérgesek lesznek). tudatosítsd magadban, hogy szeretnek, és bármit is mondanak, neked akarnak jót. aztán gondolkozz el, te mit szeretnél. vitasd meg velük. ott van az abortusz, az ökörbeadás ill. az, hogy megtartod. van olyan, aki a harmadikat választotta, bár nehéz volt, de így is nagy karriert futott be és a fia már egyetemista:) háttérrel meg lehet csinálni.

a barátosnak is el kell mondanod, ő valószínűleg abortusz párti lesz, főleg először, de vele is beszélj meg mindent.

2013. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Megszűntél kislánynak lenni. Anya vagy már most. Te döntesz végül, hogy megtartod, megszülöd és örökbe adod, vagy elveteted. De már nem vagy gyerek ettől a naptól! Gyermek van a testedben! Vedd komolyan és felelősségteljesen, mert bárhogy is döntesz, ezen a tényen már nem tudsz változtani és elfelejteni sem fogod soha többé! Beszéld meg az érintettekkel, mi a helyzet, mert egyedül, lazán dönteni EGY EMBER ÉLETÉRŐL
2013. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
ÉLETÉRŐL nem lehet.
2013. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy abortuszom 18 évesen. Nem mondtam el semmit a szüleimnek. A párom tudta, ő meg is tartotta volna, de én annyira határozottan tudtam, hogy nem akarom megtartani, hogy hajthatatlan voltam. Végigcsináltam, a párom mellettem állt, és semmi gond nem volt. Ez 10 éve volt, nem bántam meg utólag az akkori döntésemet.
2013. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Én abortusz ellenes vagyok!

De ami fontos az az hogy erről a pici emberről tudnátok-e gondoskodni (akár Ti a pároddal vagy a szüleid segítségével) Estek teherbe fiatalabbak is köztük volt osztálytársam (14 évesen már szült) Ez nem biztatás, de ha így alakult mindenképp felelősséggel gondoljátok át, Először egy magadban és ha letisztáztad akkor jöhetnek a többiek sorban párod és végül a szüleid amikor a kész döntéssel tudtok eléjük állni. Vagy hogy megtartjátok vagy örökbe adjátok vagy sajnos az elvetetés.

2013. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!