Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy hetes karate edzőtáborba...

Egy hetes karate edzőtáborba ennyi cucc elég vagy sok? 17/L most megyek először

Figyelt kérdés

minden nap lesz 2 db 4 órás edzés + futás és erősítés ( 5 edzőnap és 2 pihenőnap)

Edzésre:

karate ruha (2 db, felső + nadrág)

2 tornacipő

2 db leggings

kb 15 db edzőpóló ( ujjatlan és rövid ujjú)

2 db sportmelltartó

2 pulcsi


egyéb:

1 szoknya

2 rövidnadrág

1 hosszúnadrág

1 ruha

1 leggings

7 póló

2 utcai cipő

Papucs

fürdőruha

1 pulcsi


2 törölköző

dezodor

gyógyszer

tampon, betét

parfüm

smink ( tus, szempillaspirál, szájfény, korrektor)

tusfürdő

Sampon

Testápoló

fültisztító

borotva

hajgumik

Fogkrém, fogkefe

1-2 ékszer

napszemüveg

táska

telefon (töltő, fülhallgató)

pénz, iratok

Étel, ital

Körömlakk + lemosó

zsepi, tapasz


2014. aug. 7. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben több sportmelltartót vinnék, meg talán kevesebb utcai cipőt (1 pár szerintem elég), esetleg szandált
2014. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 sima melltartó + bugyi, zokni kimaradt :)
2014. aug. 7. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:

sminklemosó

kulacs vagy üveg amibe vizet tudsz vinni magaddal a több órás edzésre

fájdalomcsillapító

magnézium az esetleges izomgörcsökre a sok edzés miatt

2014. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárító? Az enyém pl göndör,ha nem szárítom meg borzalmas.
2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Parfüm kimaradt.

Amúgy én több felsőt vinnék (amit nem edzésre szánsz), mert akármi történhet, ami miatt le kell cserélni (leeszed, vizes lesz,...), + a hazaútra is kell egy.

Körömreszelőt is vihetsz, jól jöhet.

Hullámcsat?

2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
én még vinnék particuccot, meg hozzá valami cipőt, lehet egyik este mindenki megy discoba vagy valami partira, akkor legyen odaillő viseleted, meg valami cipő
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én egyik cipő helyett szandit vinnék és felesleges 15 edzőpóló, 7 elég (nem gond, ha szétizzadod, másnap ráér cserélni).


- esőkabát, gumicsizma (vagy vízálló), kalap (sapi, mindegy, napszúrás ellen)


- naptej, szuku, fésű

2014. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Edzõpôlôbôl sokkal kevesebb is elèg, sportmelltartôbôl vinnèk többet a helyedben. A smink teljesen fölösleges mert úgyis edzeni fogtok ès arra nincs èrtelme. Hajszárîtô ès sampon kell mert szèt fogod izzadni a hajad. Továbbá valami nasi meg szõlõcukor meg ásványvîz (palack). Sok sikert ! ( 14 èves karatès lány)
2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a tábor ennyire a sportról szól, akkor nem kell a smink, a körömlakk, az ékszer, szerintem még a parfüm is sok a dezodor elég egy ilyen helyre. A ruha és a szoknya felesleges az ilyen táborokba. Sokkal inkább legyél sportos és kényelmes, ez nem olyan mint otthon. Tapasztalt táborozó vagyok én is karatézok, nekünk sokkal lazábbak a nyári táboraink, de mindig számítani kell mozgásra. Senkit nem érdekel egy ilyen helyen, hogy mi van rajtad vagy mennyire vagy kisminkelve. Ha olyan hangulatú a tábor mint nálunk akkor még furán is néznek rád. Én is túl sok holmit pakoltam először, de ár okosabb vagyok. Ami elengedhetetlen az a sportfelszerelés!!!
2014. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok kimaradt, hogy 19/L és 13 éves koromban voltam először karate táborba, azóta minden évben megyek előte pedig ezernyi más táborban voltam már. Valaki előttem írta, hogy lehet mentek diszkóba és akkor jó a party cucc. Szerintem ez egy edzőtábor esetén kizárt.
2014. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!