Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, vagy van saját tapasztalod?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. 2 hónapig "udvarolt" amíg megadtam magam :D

Na de a lényeg hogy eddig egy suliba jártunk és most megyünk külön középiskolába. Az iskoláink egymás mellett vannak (ez zebra választja el őket :D), és így reggel meg délután is tudnánk találkozni. Nem is ezzel van baj, hanem régen "kocka" volt és most informatikai suliba megy ahol olyanok vannak akik reggel indulás előtt és délután kaja közben már játszanak. én nem szeretném hogy megint ez legyen mert bezárkózik.

Meg annyival jobb lányt is megkaphatna, és én félek hogy elveszítem. Szóval, azt szeretném kérdezni hogy szerintetek elválaszthat minket a külön középiskola? vagy van tapasztalatok?


Hülye megjegyzések nem érdekelnek.



2014. aug. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz így, külön suliban. Az iskolába nem valók a kapcsolatok.
2014. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

attól ne félj hogy vannak jobb lányok, a te korodban én is, meg szerintem minden lány pont ezen parázik, alaptalanul :) téged szeret nem más lányt.

Bezárkózni se fog szerintem, pont miattad :) az én barátom is szeret számítógépezni, de ha vele vagyok, sosem játszana :)

18/L

2014. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha igazán szerelmesek vagytok ,nem okozhat gondot; am meg pl aki netes társkeresőn ismerkedik meg a szerelmével, és alapból tök másik helyekre járnának?
2014. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!