Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet egy anya ilyen a...

Hogy lehet egy anya ilyen a SAJÁT gyerekével?

Figyelt kérdés

Au-pair-ként vagyok kint Amerikában immár 1,5 hónapja egy gazdag jómódú családnál.Az apuka eddig összvissz ha 2 hetet itthon tartózkodott, de Ő nagyon jó fej kedves embernek tűnik,de az anyuka...3 gyerek van egy 10 és egy 5 éves kislány és egy 10 hónapos kisfiú.Az anya is normális velem és a két kisebb gyerekkel de a nagyobbikat gyűlöli de fogalmam sincs róla,hogy miért.Azt mondta nekem,hogy az a kislány szörnyen gonosz és neveletlen ami egyáltalán nem igaz, egy angyal imádja a kistestvéreit,a szomszédok is nagyon szeretik mesélték mennyit segített nekik stb.. Mikor megöleli,megpuszilja a kistestvéreit és ott van az anyja akkor beküldi a szobába és össze szidja.De ha itthon van az apja akkor nem tudja,hogy nyalja a gyerek seggét el ne mondja az apának milyen vele.Meg benne van a lányka valami cserkész vagy lány vagy milyen szövetségben és ha ilyen gyűléseken,találkákon vagyunk akkor is teszi a minta anyát.Máskor meg fenyegeti,zsarolja(ezt a kislány mondta).Arra gondoltam,hogy lehet Ő csak az apuka lánya de aztán láttam az anyukáról egy kis kori képet és egy és ugyan az mint ez a kislány.A másik két gyerekkel nem ilyen. Nem karok szólni az apának mert úgysem nekem hinne és nagyon fontos nekem ez a meló de nem nézhetem tétlenül,hogy bántanak egy kislányt.

Ti mit tennétek? (Gondolom szólnátok apukának)

Hogy lehet ilyen egy anya?



2013. júl. 13. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő az anyja, de az apa más. Megcsalta régen, vagy megerőszakolták, és ilyenkor a gyermek a rossz dolgokra emlékezteti. Hát csak az apukának tudsz szólni, de az 5 éves kislány is lehet már tanú.
2013. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Lehet valami különös nevelési formát választott, vagy szimplán agybeteg a nő, én a helyedben is vigyáznék ki tudja rólad mit mond hátad mögött..
2013. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ilyen nevelési forma??? :O
2013. júl. 13. 11:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj el semmit, várj, és figyelj. és a legfontosabb, hogy készíts bizonyítékokat. vegyél fel rengeteg ilyet a telóddal. És ha vége a munkának odaadhatod apukának. ha csak mondod, úgysem hisznek neked, és el is küldenek.

Ezzel tudsz a legtöbbet tenni a gyerekért.

2013. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "ilyen nevelési formát választott" dolog hülyeség, csak kifogás, így nem lehet nevelni egy gyereket...
2013. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
:O Szegény gyerek mennyi egy ilyen munka? 1-2 év? semmi képen ne várj a végéig,gyűjts bizonyítékot és apuka vagy hatóságok!!!!!!
2013. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne avatkozz bele, még a végén rámegy az állásod, meg a pénzedet is lesheted... :/ Legyél kedves a kislányhoz, legalább érezze, hogy van aki törődik vele.
2013. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne avatkozz bele. Legyél kedves a gyerekkel. Próbálj normális értékrendet verni a fejébe, hogy később egészséges lelki világa legyen. Már amennyi egészséges lehet ezek után...

Nem hogy ezt tenném, ezt is teszem jelenleg egy rokon fiával, de sajnos úgy érzem, nem vagyok megfelelő példakép... Mindenképpen törődj vele!

2013. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
És a gyerek nem tud szólni az apának? Az is járható út, és végülis kimaradsz belőle...
2013. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom egyes emberek miért ütik bele az orrukat más ember életébe. Foglalkozzál a saját dolgoddal. Az ember esze megáll komolyan.
2013. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!