Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk! Miért van az,...

Kamasz fiúk! Miért van az, hogy csak az egyenes hajú lányok számítanak "szépnek"?

Figyelt kérdés
Nem tudom más, hogy van vele, de úgy érzem, hogy a velem egykorú fiúknak csak a hosszú, egyenes hajú lányok tetszenek vagy számítanak szépnek és vonzónak, aki pedig éppen göndör hajjal rendelkezik a háttérbe szorul, pedig a természetes hullámos haj sokkal izgalmasabb szerintem. :/ miért van ez?
2014. aug. 10. 14:01
1 2
 1/14 Tregereth ***** válasza:
100%
Szerintem szó sincs erről, legfeljebb csak annyiról, hogy a manapság "menőnek" számító lányok vasalják a hajukat, kamaszkorban meg nem ritka, hogy a fiúk közülük szívesebben szemelnek ki maguknak valakit.
2014. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

,,Pedig a termézsetes hullámos haj sokkal izgibb szerintem"

Hát köszi...

Egy természetesen egyenes lány.

2014. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Az egyenes haj rendszerint fényesebb, mint a göndör, illetve hosszabb is, ami szintén vonzóbbá teszi.
2014. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Rohadtul nem számít a hajad egyenessége vagy göndörsége abban,hogy a fiúknak szép vagy-e mivel mindegyiknek más tetszik:) Az én hajam természetes göndör és rühellem. Van srác aki szerint így szép van akinek nem tetszik. Ízlések és pofonok. Régen rossz ha egy srác haj alapján választ lányt.
2014. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én inkább arra akarok célozni, hogy a megfelelési vágy (köztük a fent említett miatt) vetemedik sok lány a hajvasalóda/hajsütővasra és szerintem jobb lenne, ha mindenki jólérezné magát a saját bőrében es megtanulná értkelni azt amije van.
2014. aug. 10. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nem megfelelési vágy miatt vasaltam régen a hajam,hanem mert nem szeretem azt,hogy göndör. Sehogy se áll,béna a fejemhez. Csak épp nem tudom 2óránként vasalni,anélkül meg vissza göndörödik.
2014. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

arra miért nem gondol szinte soha senki, hogy nem kizárólag a fiúknak való megfelelési vágy miatt foglalkozik magával valaki? ha neked tetszik a göndör haj, hát tartsd göndören. ha tetszik a rövid, vágasd rövidre, ha tetszik a kopasz told le kopaszra, semmivel sem leszel több vagy kevesebb egy frizurától, nem ez fogja eldönteni, hogy valaki szerelmes lesz e beléd. ha mégis, akkor annak a kapcsolatnak jobb is, ha el sem kezdődik.

2. neked meg nem kell megsértődnöd egy személyes véleménytől, a spenót sem sértődik meg azon, ha nem szereted.

2014. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem alapból nem tetszik ha valaki meg akar felelni bizonyos elvárásoknak, mindenkinek legyen saját egyénisége és haja, egyébként szerintem a göndör az szebb sokkal, vagy legalább a hullámos

16f

2014. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem barna hosszú egyenes hajam van. De nincs baj a gönd¨r hajjal
2014. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
mert átlag az egyenes hosszú hajú lányok a legszebbek. lelehet pontozni attól még így van
2014. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!