Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk! Miért van az,...

Kamasz fiúk! Miért van az, hogy csak az egyenes hajú lányok számítanak "szépnek"?

Figyelt kérdés
Nem tudom más, hogy van vele, de úgy érzem, hogy a velem egykorú fiúknak csak a hosszú, egyenes hajú lányok tetszenek vagy számítanak szépnek és vonzónak, aki pedig éppen göndör hajjal rendelkezik a háttérbe szorul, pedig a természetes hullámos haj sokkal izgalmasabb szerintem. :/ miért van ez?
2014. aug. 10. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Világ életemben dús és hullámos hajra vágytam. Ha ez megnyugtat senki sem elégedett azzal, amilye van. Nekem lapos és fűehyenes haj jutott, ami az istennek se akar göndörödni. Próbálj meg a legtöbbet kihozni a hajadból, szerintem nem indulsz hátránnyal csak mert göndör vagy. :)
2014. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Eredetileg nekem is hosszú, természetes göndör hajam volt. Kiskorom óta folyamatosan, idegenek is tettek rá megjegyzést, hogy milyen gyönyörű. Nekem nem tetszett, egyfolytában vasaltam és festettem. Az eredménye az lett, hogy alig ér a vállamig, össze-vissza áll, az eredeti göndörsége sehol sincs... szerintem csak úgy lehetne megmenteni vagy visszahozni a régit, ha felgyújtanám és letolnám az egészet... Én nagyon megbántam, hogy így elszúrtam a hajam, mert érettebb fejjel már "ölni" tudnék érte, hogy a régi legyen.

Volt akinek tetszett, volt akinek nem, de őszintén szólva ma már magasról tennék rá, ki szerint áll jobban az egyenes haj... :/


24/N

2014. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy kamasz fiúkról van szó... Az igazi férfiakat nem érdekli, hogy egyenes e vagy göndör, csak ápolt legyen és ne ragadjon bele a keze a zsírtól.

Van akinek jól áll az egyenes és van akinek a göndör. Elhiheted nekem, hogy ha normális a fiú, nem az alapján fog választani, hogy göndör a hajad.

Nekem derékig érő, kicsit göndör hajam van és imádják a pasik, sokszor kaptam már rá dicséretet. :-)

Amúgy meg én úgy látom, hogy nem nagy divat ez a szalmaszárazra vasalt haj, szerintem lejárt lemez már. :-)

2014. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te most ugyanazt csinálod mint a fiúk, akiknek az egyenes haj tetszik csak a másik oldalt támogatod. Ez csak ízlés kérdése. Neked göndör, hillámos hajad van, ha tetszik, akkor ne vasald, hanem hagyd úgy ahogy van. Nekem természetes egyenes hajam van, néha kicsit hullámosabb és szeretem így ahogy van. Szerintem szó sincs arról amit mondasz, én legalább is nem vettem észre ilyesmit. Van, akinek ez tetszik, van akinek meg az. Régebben tényleg a vasalt haj volt a menő a lányoknál, de most már egyre többen göndörítik, de szerintem ennek nincs köze a menőséghez, divathoz. Van, akinek az egyenes és van, akinek a hullámos áll jobban. Szerintem kár ezen lovagolni...
2014. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!