Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szolnatok ehhez?

Szülők! Mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
16 eves lettem a napokban es mar egy feleve egyutt vagyok a baratommal ( o az elso fiu az eletembe) es mar petting van egy ideje de tovabb szeretnenk menni mar.Arra gondoltam ,hogy elmondom ezt anyanak es megkerem h menjunk el nogyogyaszhoz fogamzasgatloert,hogy biztosan ne tortenjen baj..szulok,ti mit szolnatok ehhez ha ezt mondana a lanyotok?
2014. aug. 12. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon boldog lennék, hogy ilyen jó, bizalmas a kapcsolatom a lányommal, továbbá annak is nagyon orulnek, hogy ilyen felelősség teljesen gondolkozik előre. A lényeg, beszélnék vele és elmennék vele nőgyógyászhoz. ;)
2014. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak a szulok szerint nem korai h fel ev utan?
2014. aug. 12. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örülnék neki h bízik bennem és szól mielőtt még baj lenne!

6 hónapos a kislányom és szeretném úgy nevelni h mindent megbeszéljen velem!

Mivel tiltani nem lehet a sextől így inkább megvenném a gyógyszert!

2014. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom tul korainak, en is annyi ido utan voltam együtt a barátommal /mostmár férj/ amikor 17 évesen lefekudtunk egymással.

1. voltam

2014. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát a szüli szerint lehet korai de ha te akarod úgyis megteszitek, akkor már jobb ha tud róla a szülő és irat neked gyógyszert gondom nem szeretnél még gyereket ...

Én nagyon szeretném h a lányom bízzon bennem és majd ezeket megossza velem.

2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tregereth ***** válasza:
Egyébként féléve ismered a srácot vagy régebb óta?
2014. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy tipp :) Sokáig én is tablettán gondolkoztam, de meggondoltam magam. Nálunk meghíztak tőle a nők, hajhullást okozott, ilyesmi, így inkább óvszerrel védekeztünk évekig, majd, amikor már elfért volna egy baba, de nem szerettük volna még, megszakításosan védekeztünk spermicid alkalmazása mellett, spermiciddel nagyon nagyon kevés annak az esélye, hogy teherbe esik az ember. De ezt a módszert még nem ajánlom, de azt sem, hogy hormonokkal tömd magad. Persze lehet mondani, hogy van hormonmentes fogamzásgátló, pl a pharmatex, de nem hiába elterjedt az orvosok körében az a kifejezés, hogy pharmatex baba. Ha mégis fogamzásgátló mellett döntesz, mindenféleképpen kérj vérvételt, hormonvizsgálatot stb, mert vannak olyan nőgyógyászok, akik random felírnak valamit, és rombolja a szervezeted. Ezekkel a vizsgálatokkal a hozzád legjobban illőt kapod meg.

Én engedném a szexet, de próbálnálak a tablettáról lebeszélni, közben pedig büszke lennék magunkra, hogy ilyen jó kapcsolatunk van.

2014. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: A pharmatex spermicid.
2014. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
örülnék neki hogy ilyen jó viszonyban vagyunk. és szivesen elvinnem őt orvoshoz
2014. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én korainak tartanám a fél évet,az nagyon kevés idő 16 évesen,elmondanám a véleményem,hogy nem kell elsietni,mellékesen meg inkább vennék a későbbiekben óvszert,vagy adnék pénzt óvszerre,de tablettát nem íratnék fel egy fejlődésben lévő gyereknek.
2014. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!