Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történt a lányommal?!

Mi történt a lányommal?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 14 éves lányom. 14!!!

Mindig jó tanuló volt, szorgalmas, magabiztos, jókedvû... Egészen mostanáig!

Azzal kezdôdött, hogy cigarettázott. Én még nem is vettem annyira komolyan. Gondoltam leülünk, megbeszéljük - nem lesz semmi gond. De õ semmi hajlandóságot nem mutatott az iránt, hogy segítsünk vagy megbeszéljük. Aztán már állandóan feleselt, visszabeszélt nekünk. Nem is akárhogy! Ezek után egy este késett itthonról. Nem az elsõ eset volt ezèrt nem ijedtünk meg különösebben. 9 órára kellett volna hazajönnie. Fél tizenegy után valamivel hozták haza a rendõrök. Közterületen fogyasztottak alkoholt!

Jól leszidtuk, az édesapja már ordibált is vele! Egy órányi "lelkibeszéd" után felállt, és higgadtan megkérdezte, hogy "befejeztük-e?". A férjem rászólt, higy üljön vissza. Mire õ ránknézett, nevetett és bezárkózott a szobájába. Ettõl fogva folyamatosan ivott, cigizett, eljárt otthonról - ha elengedtük, ha nem. Egyik este a férjem késõn ért haza, a lányom pedig szó nélkül elment otthonról. Nagyon megijedtem. Mikor hazaèrt az èdesapja elmondtam neki, hogy eltûnt. Nem tudtuk merre keressük, így telefonálgatni kezdtünk. Egy barátnôje adta meg a szórakozóhely (!) nevét ahová szokott járni. Azonnal elmentünk oda. Amikor bementünk némi keresgélés után megláttuk a lányunkat. Egy nála szemmel láthatóan sokkal idõsebb férfival (mint késõbb kiderült 25! azaz 25éves!) táncolt egy pohár itallal a kezében, miközben az illetõ a nyakát csókolgatta. A lányom teljesen illuminált állapotban volt. A vér is megfagyott az ereinkben a látványtól. A 14 éves lányunk részegen táncol egy szórakozóelyen egy nálánál 10 èvvel idõsebb férfival ... nem tudom elhinni! Anya létemre sem vagyok vak ès látom, hogy milyen dekoratív és csinos a lányom, de ez már több volt a soknál! Vagy inkább sokk! A férjem - teljesen érthetô okok miatt - odament és "bevert " a fiatalembernek. A lányunkat pedig másodpercek alatt kitaszigálta a helyrôl. Mire kiértünk, az imént említett "uriember" utánunk jött két barátja társaságában. Heves szóváltások következtek. Mire a lányom szájon csókolta a férfit és ezt mondta : "Ne haragudj! Majd írok!" A férjemmel, mindezt megrõkönyödve néztük. Ezek után rengetek vita, részeges èjszaka és botrány következett. A férfit is egyre többször láttuk. Ma már nyíltan vállalják, hogy "együtt vannak". Nemrég találtam egy óvszert a kislányom szobájában. Rákérdeztem, hogy nem szeretne -e valamit elmondani ezzel kapcsolatban, de nem hajlandó még válaszolni se. Ez azt jelentheti, hogy már lefeküdtek??! A férjem fel akarja jelenteni a férfit!

A lányom egyre nõiesebben, néha kirívóan öltözködik. Nem tudjuk kordában tartani. Félek tõle, hogy már drogot is fogyasztott, de sajnos nem tudom ennek a jeleit biztosan. A minap egy óriási vágást láttam meg az alkarján. Nem adott magyarázatot. Minden megtörtént már lassan, amitõl csak félhet egy szülõ. :(

Ti mit tennétek? Segítsetek! Lefelé megyünk a lejtön és nem találjuk a féket. Ti feljelentenètek a férfit? Félek, hogy a lányom vègleg fellázad ellenünk ha ezt elkövetjük. Állhat mindennek a hátterében szexuális zaklatás vagy molesztálás? Keressünk fel egy pszicholgust? A lányom hallani se akar róla, hogy lehetne megoldani? Mit tegyünk? Ha kell elszökik, bármit megtesz. Nem lehet visszafogni. Nagyon féltem õt! Mi lehet ez az egész? Miért az idõsebb férfi?

Aki segít annak elõre is nagyon köszönöm! :(



2014. aug. 13. 20:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég gáz,eddig hol voltatok? Megfogod a kislányt elveszed a telefonját nem adsz neki pénzt,ha továbbra is így viselkedik durr egy pofon, egy flegma kis taknyosnak az kell,ne engedd el sehova zárd be és beszélgess vele sokat,legyél keményebb basszus 14 éves kislányról beszélünk. hamarabb kellett volna észbe kapni.
2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Eddig semmi gond nem volt vele!

A telefonj¨˘t az¨Śrt nem merem elvenni, mert ha elt0‹4nik akkor m¨Śg el¨Śrni sem tudom!

P¨Śnzt m¨˘r nem kap, de szerintem a hapsi finansz¨Şroz neki mindent!

Hogy z¨˘rjam be? Kulccsal z¨˘rjam be a szob¨˘j¨˘ba? 0‡7s ha k¨˘rt tesz mag¨˘ban?

2014. aug. 13. 20:41
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
bezárod és kész és beszélsz vele,ennél nagyobb kárt nem tehet mint amit most csinál
2014. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hat az a vagas a karjan azert idegesit!

Kerteshazban lakunk es volt mar, hogy az ablakon maszott ki, hogy ne vegyuk eszre. :(

2014. aug. 13. 20:47
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
Ez kamu. Pár hete pontosan ugyanezzel a szöveggel volt a kérdés kiírva, csak az ú, ű, ö, ő betűk helyett furcsa szimbólumok voltak, ezért ki lett törölve a kérdés, mire választ adtam volna. Ebből arra következtetek, hogy word-be szerkesztetted meg a kérdés szövegét, gyorsan bemásoltad és elküldted. Ja, nem is itt, hanem privátban akartam válaszolni, de törölték vagy tiltották a profilt emiatt. Szerintem ezzel a kérdéssel csak provokálni akarsz minket, pontosan, szóról szóra ez volt leírva, és egy feldúlt, aggódó anyuka nem a wordben írja be és menti el a szöveget, aztán másolja be ide, hanem itt, kicsit zavarosabban fogalmazza meg. Jó próbálkozás...
2014. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

A férfit feljelenteni teljesen felesleges, ugyanis jogilag semmi "rosszat" nem csinál... Csak akkor lenne értelme feljelentést tenni, ha megerőszakolta volna a lányotokat, de 14 évesen, ha beleegyezik, legálisan szexelhet akármilyen korú férfival sajnos.

Mondjuk az adott szórakozóhelyet viszont érdemes feljelenteni, hiszen a leírás alapján gyakran jár oda a lányotok, nem hiszem, hogy 14 éves gyerekeket be szabadna engedni és ki szabadna szolgálni.

2014. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Jegyzetben volt megírva telefonon, mert kiléptet ha sokáig írok! Igen, ki volt rakva, de valamiért törölték!
2014. aug. 13. 20:50
 8/29 A kérdező kommentje:
A szorakozohely a legkisebb problemank, de tenyleg szomoru, hogy nala fiatalabbakat is kiszolgalnak alkohollal!!!
2014. aug. 13. 20:52
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Okkal jutottatok el idáig. Beszélgetés segít itt csak. Feljelentéssel nem sokra mentek,lányotok önszántából szexelt...Kék vonalon esetleg tudnak segíteni mit kéne tenni,vagy családsegítők.
2014. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Es honnan tudhatom
2014. aug. 13. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!