Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítsetek, vajon mi történt...

Segítsetek, vajon mi történt a lányommal? A saját neméhez vonzódik!

Figyelt kérdés

Azt hiszem kicsit kétségbe vagyok esve fel sem tudom fogni !

A 15 éves lányom 1én mesélte el ,hogy a barátnője akivel nagyon jó a kapcsolatuk 3 hónapja a testi lelki barátnője is egyben !Tegnap beszéltem a lánnyal ő 18 éves azt mondta

szerelmesek egymásba! Mit tegyek ? Fel sem fogom !


2011. jan. 3. 06:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
legalabb nem kell a nem kivant terhesseg miatt aggodni, amugy meg a draga kicsi lanyodrol van szo. most csak nem fogod kitagadni egy ilyen aprosag miatt? nem mindegy neked, hogy kivel fekszik agyba?
2011. jan. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát egyáltalán nem mindegy kivel fekszik ,hisz idáig még fiúja sem volt kedves válasz adó ! Tönkre teszi az életét

csak attól félek ,mi lesz ha megtudják az iskolába vagy a

baráti körében? Kifogják utálni és egyáltalán !

2011. jan. 3. 06:38
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

szia!


nem lehet könnyű elfogadni a dolgot, mert gondolom alapból semmi bajod a melegekkel, csakhogy most a saját lányodról van szó.

Nem vagyok a helyedben, de szerintem legjobb amit most tehetsz, hogy türelmes leszel. Fiatal még, van ideje rájönni, hogy mi is a helyzet magával. Lehet, hogy ez most csak egy hóbort,ez most "divat", sok fiatal kipróbálja, azt hiszi hogy igen, aztán jön egy fiú és rájön, hogy tévedett. Adj időt neki. Tudom, könnyű mondani de majd lesz valahogy. 15 éves még nagyon gyerek!

Kitartás, és hidd el az a legjobb hogy mellette állsz, minden körülmények között!

2011. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

06 51 es Köszönöm a választ én is így gondolom csak egyszerüen felsem tudom fogni az egészet ! Nagyon szeretem

a lányomat és nem szeretném ha tönkre menne a kapcsolatunk

viszont úgy érzem felellős vagyok érte még nagyon és ha ezt most hagyom ,lehet tönkre teszi a kis életét !

Nincs bajom azokkal akik a saját nemükhöz vonzódnak, én nem vetem meg őket de ő az én lányom na és ez

sokkol! Féltem a többi ember megvetésétől nagyon!

Olyan büszke voltam rá ,hogy igazából még komolyabb kapcsolata nem volt fiúval hisz ma már nagyon korán kezdik a szexuális életet a lányok,hát erre meg kiderül ,hogy fiúval tényleg nem! Lánnyal viszont igen !

Én nem tudom ennyire maradi lennék vagy tényleg ilyen világot élünk ? Mindenesetre elég kiábrándító számomra ez az egész!

2011. jan. 3. 07:06
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

megint én vagyok.

Nekem két fiam van, és még az jutott eszembe, hogy tényleg 15 évesen akármilyen világot élünk, még nagyon gyerek. És a gyerekekre jellemző, hogy ha valamit tiltunk nekik, akkor annál érdekesebb lesz számukra a dolog. Lehet hogy ez azért olyan érdekes számára, mert fiúval még nem volt, kipróbálta egyszer lánnyal, jól érezte magát, és nincs összehasonlítási viszonya. Jön majd fiú az életébe, hidd el ki fogja próbálni. Csak bízhatsz benne, hogy az a lány nem fogja nagyon befolyásolni. Tényleg szerintem idő kérdése...

2011. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha megpróbálod ezt megakadályozni, egy életre meg fog utálni, ezt nem árt tudnod...

Honnan tudo, hogy nem VALÓDI a lányok iránti vonzódása? Hogy nem leszbikus? Mert ha tényleg az, ezt nem fogod tudni kinevelni belőle, tiltással, paranccsal. Akkor ez van, igy kell elfogadni a gyereket. Attól még a gyereked, elég nehéz élete lesz, amiről ő egyáltalán nem tehet és neked kutya kötelességed teljes mellszélességgel támogatnod.

Ha meg csak épp felfedezi a világot, akkor meg vissza fog találni a fiúkhoz, ne aggódj, és ha te akadályozod a kapcsolatát, akkor örök és mély sebeet ejtesz a kapcsolatotokon, ez járjon a fejedben, mielőtt bármit teszel.

2011. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
kinövi!
2011. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Először is nyugodj meg egy kicsit! Lehet, hogy tényleg csak kamaszkori próbálkozás, és kinövi. Nagyon sok ember van ugyanis, aki valamilyen mértékben biszex, de végül az ellenkező nemnél kötnek ki. Ebben az esetben hagyj időt neki, ne próbáld irányítani.

Ha a lányodnál nem erről van szó, és valóban leszbikus, komoly döntést kell meghoznod. Megteheted, hogy minden erőddel megpróbálod lebeszélni róla, zsarolod érzelmileg, stb..., de ezzel két dolgot érhetsz el. Vagy feladja Önmagát, megpróbál a fiúkhoz közeledni, és boldogtalan , megkeseredett ember lesz, aki gyűlölni fog téged, vagy csakazértis járni fogja a maga útját, de már soha nem fog téged közel engedni magához. A másik lehetőséged az, hogy hagyod, éljen úgy, ahogy a természet neki diktálja. Fogadd el, segítsd, állj mellette. Hiszen nem tett semmi rosszat, nem ölt embert, nem vált rosszá. Egyszerűen csak a lányokat szereti.

Tudod miért merek hozzászólni a témához? Anyukám ugyanebben a helyzetben volt a húgommal. A különbség csak annyi volt, hogy Ő nem tudta, miért olyan zárkózott és boldogtalan a testvérem. Amikor kiderült, miről van szó, inkább megkönnyebbült, hogy nincs igazi, komoly baja. Nálunk azóta megszokott dolog, hogy pl. ünnepekkor én a férjemmel és a gyerekeimmel ülök a nagy asztalnál, a tesóm pedig a barátnőjével, most már boldogan és kiegyensúlyozottan.

Felvetetted még a mit szólnak az emberek kérdést. Egyrészt senkinek nem kell kiírni a homlokára, hogy leszbikus, másrészt aki megtudja, és nem tudja kezelni, az ne a ti problémátok legyen.

Hidd el, nem lesznek sokan ilyenek.

2011. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 olivér80 ***** válasza:
88%
Ilyen esetben kitartást kivánok és sok türelmet gyermekedhez,mivel Ő mindig is az marad.Ne bátsd szavakkal mert fájobb mint egy pofon ,inkább hallgasd meg és tedd fel a kezed,hogy volt olyan bátor,hogy elmondja és hisz benned.Amúgy semmi rossz nincs ebben,ha Te is megpróbálod kissé elfogadni.Most hidd el hatalmas harcok dulnak az Ő szívecskéjében is,és még nem látja tisztán az élet értelmét(vagy lehet, hogy Ő lát csak igazán tisztán?)
2011. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Ez van sajnos, őt is elkapta a divatleszbiség hulláma, majd ha benő a feje lágya rájön, hogy ez nem menő, és akkor abbahagyja. Nagyon ez ellen szerintem nem tudsz mit tenni, talán kicsit jobban odafigyelhetsz rá, meg beszélgess vele sokat. Inkább olyanokról, amik mondjuk, ha fiúval lenne kapcsolata arra is igaz lenne, hogy ez nem tartozik senkire, meg nem menőzésből meg divatból kell a másikkal lenni, akárki is legyen az. Legalább azt megtanulja, hogy a magánélete nem tartozik másra.
2011. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!