Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Menyit bulizhatna ideális...

Menyit bulizhatna ideális esetben egy 16 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Nyáriszünetben, kb hajnali 3-4ig tartó bulimondjuk. Minden hétvégén sok?
2011. aug. 11. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Nekem azt mondanák a szüleim, hogy sok.

Sőt, kapaszkodj meg, én is azt mondom, hogy sok. Minek kell hajnali 4-ig kimaradni? Még csak 16. Én 18 vagyok, és általában 2-3 után indulok haza, 4kor már otthon szoktam lenni.

Szerintem ez egyrészt fárasztó a szervezetének, másrészt kicsit túl nagy szabadságnak érzem egy ilyen korú gyerekhez. De hát ez e te dolgod...

2011. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is ennyit bulizok, szerintem nem sok. 17/L
2011. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
83%
Ha van vele olyan barátja, aki megbízható, akkor miért ne:)
2011. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
sztem nem..
2011. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ha megbízható csapatban van akkor nyugodtan, de nem minden hétvégén.
2011. aug. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Buli és buli közt van különbség. Ne vidd túlzásba, ne legyél hullarészeg, ne feküdj össze mindig mással...De egy normális buli minimum hajnali 3-ig tart.

Szerintem ilyen korban kell bulizni :)

17f

2011. aug. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

mint az előttem szóló


nem baj de vigyázz magadra kevés pia semmi drog és ne sexelni mindenkivel


no igen buli és buli között is van különbség


mondjuk azért én egy egy hétvégét kihagynák néha már csak a szüleim miatt is h nyugodtak legyenek

2011. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Számodra biztos nem sok. A mai tizenévesek számára sem az. Talán néhány év múlva te is rájössz, hogy valójában az. Egyszer csak már nem fog tudni újat nyújtani ez az egész. Bele fáradsz magadtól. Kiégsz. Elmúlik a buli előtti készülődés emelkedett hangulata. Lesz egy olyan semmilyen érzésed, mint amikor anyud leküld a boltba vásárolni. Ezért tartom soknak.
2011. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Roxi96 ***** válasza:
34%

4-ig azért nem!

Én 17 vagyok és én nyáron is hazajöck 3-ra!

Hétvége éjfél-max fél 1!

de csak megbízható barátokkal és ezt én is így gondolom van oylan barátom akinek a szülei felelőtlenek és amikor 12 évesek voltunk egyedül mászkált a városba meg bulizott ez nem jó! Én 7.-ben mentem először a barátraimmal moziba meg mekibe azóta nem bántam meg hogy a szüleim nem engedtek!+ :)

2011. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem rengeteg, egyáltalán hova engednek be ilyen sokáig 16 évesen? Én pl 17 évesen voltam először hajnalig tartó buliban, és én ezt is tartottam helyesnek. Lehet máshogy is szórakozni, nem kell hajnali 3-4 a diszkóban lötyögni. És a szervezetednek sem jó.
2011. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!