Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Hány évesen...

Kamasz lányok! Hány évesen jött meg először nektek? Hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat bármi jöhet amit azért még úgyahogy megosztanátok.:) Kort is ha lehet de nem kötelező
2014. aug. 22. 20:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

11 éves voltam.a suliból hazaérve vettem észre,hogy megjött.nagyon furcsálltam,mert korainak tartottam.eleinte nem fájt egyáltalán,viszont 21 naponta jött meg.most egy pár nappal eltolódott,viszont szenvedek...

14/L

2014. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam, nem lepődtem meg, már mindent tudtam. Inkább örültem neki.
2014. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

12,5 éves voltam, és nehezen fogadtam, mint minden változást. :D De kénytelen voltam megszokni. :D

18L

2014. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

Én 15 éves voltam, és az iskolában jött meg. Szünetben kimentem pisilni mert éreztem valami nedveset :-) Egészen konkrétan vért pisiltem annyira erös volt. Nagyon megijedtem, hogy mi a fene ez, mert nem voltam felvilágosítva. Azt hittem belsö vérzésem van. (végül is az) :-) Az osztálytársaim utáltak, szóval meg se próbáltam kérni betétet. A derekamra kötöttem a pulcsimat és szenvedtem a suli végéig. Otthon se mondtam el anyunak mert nem lehetett vele ilyenekröl beszélni. Ugye nem is világosított fel. Másnap reggel tudta meg, mert véres volt a lepedöm. Megmutatta hogy hol tartja a betétet a fürdöben, mondta h használjam nyugodtan és ennyi. Nagyon ciki volt ez nekem akkor. Ma már csak mosolygok egyet. :-) Az tuti, hogy a kislányomnak el fogom szépen magyarázni hogy ö ne kerüljön ilyen helyzetbe.

26/L, 8 hónapos kislány anyukája

2014. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Tesióra előtti szünetben jött meg először, 5. osztályba jártam, azt hiszem. Amúgy is bosszús voltam emiatt, egy köteg wc papírral kibéleltem a bugyimat, de rettegtem, hogy át fog ázni a nadrágom, ráadásul tesin is egy új ugrálós gyakorlatot vettünk épp. Ennek hatására sírva fakadtam az óra közepén, senki sem értette, mi bajom. :D
2014. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam és a suliban tesiórán.. :) Épp kint futottunk, úgyhogy még bemenni sem lehetett a wc-re. Szerencsére nem volt olyan erős, és nem áztam át az óra végéig, bent meg kértem a barátnőmtől betétet.

Otthon anyu pont aznap nyomott a kezembe egy csomag betétet, hogy "majd ha kelleni fog" én meg nagy bőszen bólogattam, hogy pont ma...


Amúgy örültem, hogy végre én is olyan vagyok, mint a többiek. Azóta mindig csak bosszankodom, mert nagyon erős, sokszor rendszertelen és még görcsölök is... De.. ez az ára a nő létnek. :D


17L

2014. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleg keson jott meg,vagyis akkor meg kesoinek tartottam,mert a lany osztalytarsaimnak mind megjott mar. Nem neztek le emiatt,meg semmi,csak en is vartam mar. Aztan reggel suliba menet fajdogalt a hasam,de betudtam annak,hogy tegnap este nem vacsoraztam. Suliba ereztem mar,hogy valami folydogal,de nem foglalkoztam vele. Amikor hazaertem elmentem wc-re,es lattam,hogy megjott. Megkonnyebbultem,hogy nekem is meg van mar. Anyatol lazan kertem betetet,nalunk nem tabu az ilyesfajta tema. Ez volt 8. osztalyban,azaz 14 evesen!
2014. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnám szó szerint ugyanazt, mint az első válaszoló, még a korunk is egyezik.:)

Szóval 12 voltam, már majdnem 13. Én is meglepődtem kicsit (mint gondolom mindenki), de nem ért újdonságként, mert pár barátnőmnek már megvolt, és már egy éve nagyon vártam.

Most mondhatnám, hogy azóta tudom milyen rossz, de szerencsére ez nálam nincs így, nálam igazából azon kívül, hogy kicsit pattanásos leszek, semmi különbség nincs azok között a napok között mikor megvan és mikor nem. :)

Amúgy pont újév volt, reggel miután elmentem wc-re, láttam, hogy valami "nem stimmel". Rögtön szóltam anyunak, szerintem ő ujjongott egy sort, hogy már nagylány vagyok én is, aztán adott betétet.


off: Amúgy te már 15 éves vagy, nem? Ideje lenne már :))


17L

2014. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Utolsó ha engem kérdezel 14 éves vagyok és július végén jött meg először. Szerencsés vagyok ,mert 26.-án értem haza egy messzi táborból és 27.-én jött meg. :)Tegnap jött meg másodszor. Szimpla kíváncsiságból kérdeztem.
2014. aug. 23. 18:51
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát pont Március 15.-e volt otthon voltam nem görcsöltem még a hasam sem fájt, de pisilni mentem a bugyi barna volt és véres is kicsit...Kitöröltem magam és a papír is véres volt anya leugrott a boltba betétért elmagyarázta hogyan tegyem be, és örült hogy nagy lány vagyok:) Mindjárt telefonált is a keresztanyukámnak:) Tudtam már mi ez anyukám is menstruált és fel voltam világosítva:) Ez 11 évesen történt novemberben töltöttem a 11-et és márciusban jött meg :) Most 13/L leszek novemberben:)
2014. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!