Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Hány évesen...

Kamasz lányok! Hány évesen jött meg először nektek? Hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat bármi jöhet amit azért még úgyahogy megosztanátok.:) Kort is ha lehet de nem kötelező
2014. aug. 22. 20:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13 éves voltam, már számítottam rá, hogy hamarosan meg fog jönni, mégis kicsit meglepődtem. Nem örültem neki különösebben. Otthon voltam, amikor megjött.
2014. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%

Nyáron,a 12.szülinapom előtt egy hónappal jött meg. Este nagyon fájt a pocim,reggel a mosdóban vettem észre. Szóltam anyunak,ő hozott betétet. Sajnos én nagyon rosszul tűröm,el is ájúltam .:(

16/l

2014. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

12 voltam, előző este rosszul lettem, nem kellett bemennem suliba. Mikor felkeltem, mentem pisilni, akkor vettem észre, hogy ez lehet, hogy az. Csak tisztaságit tettem be, de elég volt addig, míg tudtam beszélni anyával, ő adott betétet. Nem ért váratlanul a dolog, csak furcsa volt eleinte, meg féltem, hogy átázok suliban. :D

15/L

2014. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, nem ijedtem meg semmi, szóltam anyumnak, adott egy betétet, aztán elmentünk a boltba venni. Pont nyaralni voltunk a Balatonnál, szóval nem fogadtam túl jól, de nem azért, mert "nagylány" lettem, hanem, mert elrontotta a nyaralásomat. :D
2014. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

13 éves voltam. Előszőr felhívtam az egyik barátnőmet,hogy úristen ez mi? Aztán röhögött egy sort és elmondta. Aztán persze a telefon beszélgetés végén,mentem anyához nagy büszkén, hogy 'nagylány' vagyok.

Anya meg csak nézett :DDD vicces volt. (és Hál Isten, egyáltalán nem görcsöl a hasam ha megjön.

2014. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam, mikor egyik reggel elmentem a vécére, és megláttam a bugyimat elborító nagy barna foltot. Hát szó mi szó, először azt hittem besz*rtam, úgyhogy gyorsan a polc alá rejtettem a bugyimat, és felvettem egy másikat. Mikor délután ugyanazt a nagy barnaságot láttam, akkor hirtelenjében megvilágosodtam, és rájöttem, mi az a cucc. Riasztottam anyukámat, és elújságoltam, hogy én már nagylány vagyok. Megmutatta hogyan kell betétet cserélni.

Eredetileg 5 napos ottalvós táborba mentem volna a barátnőmmel, csak ő pár nappal előtte lemondta, így sem akartam menni. Még szerencse, hogy nem mentem, pont az első napon jött meg. Nem lett volna túl kellemes 100 km-re az otthonomtól, nulla betéttel, nulla tapasztalattal.

Akkor sem görcsölt a hasam, szerencsére még egyáltalán nem görcsölt, úgyhogy különösebben nem zavar.

16/L

2014. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
épphogy 11 voltam...november 15.en jott meg,egy vasarnap volt...otthon voltam fekudtem az agyon..kicsit szurkalt a pocim kimentem wcre pisilni es akkor lattam,anya adott betetet,megmutatta hogy kell,de nem lepodtem meg,tisztaban voltam vele :) eleinte 10-12 napig volt meg d egyaltalan nem gorcsolt ...nemis voltam rosszul. miota elvesztettem a szuzessegem nincs meg csak 5-6 napig...de olyan szinten gorcsol hogy csak fetrengek,van amikor hanyok,szedulok,meg ossze is esek :/ 18/L
2014. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!