Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Első nap a középiskolában?

Első nap a középiskolában?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy ment első nap a bemutatkozás, összeismerkedés?
2014. aug. 31. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Kínos lesz, ha nem ismersz senkit. De az o.f. úgyis segíteni fog az ismerkedésben :)
2014. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt gólyatábor szerűség ahol ismerkedtünk. illetve sok embert már máshonnan is ismerek. Plusz a legjobb barátnőm is osztálytársam lesz megint :D A barátságok már alakulnak ki.
2014. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól.

Az a lényeg, hogy mindenkivel legyél barátságos legalább az első pár naban. Később majd kialakulnak a klikkek, aztán eldöntöd, kikkel szeretnél egy "csoportba" tartozni.


Ha már az elején cseszegetsz másokat, bunkózol, elvágod magad az osztályodban, és a tanárok is észreveszik, ha valaki lehúzza az osztályközösséget.

2014. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Általánosba úgy volt nálunk, hogy mindenki mindenkivel szívesen elvolt.


Nem vagyok cseszegetős, bunkózós típus, engem is cseszegetett régebben pár b..i, de szerencsére elmentek az osztályból.

2014. aug. 31. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk első nap csak azok szóltak egymáshoz, akik előzőleg már ismerték egymást :D Akik egyedül jöttek, azok útközben (buszon talán? vagy facebookon előtte) összeismerkedtek valakivel, így mindenkinek volt társasága.

A többi nap pedig kicsit kínos volt, ahogy már írták, ill. (szerintem) s*ggnyalós. A következő félév, év már jobb volt.

2014. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm nem megy innen valaki a Verebélybe? :D
2014. aug. 31. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Verebély? Akkor felejtsd el amit mondtam. Szopatsz, vagy szopatnak. Haverkodj össze a nagyszájú srácokkal, a többit pedig oltogasd, ha a klikkednek kötekedős kedve van.
2014. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!