Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szoktatok...

Kamaszok, mit szoktatok csinálni miután hazaértek az iskolából?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az elso dolog az onkielegites, amig egyedul vagyok otthon ki kell hasznalni az idot :D
2014. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

"szoktatok" mikor egy napja van iskola. aaaaaa

egyébként bekapcsolom a gépet

2014. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha van házi akkor azt, meg tanulok. Utána netezek, filmet nézek, zenét hallgatok, olvasok.
2014. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Pihizek, most Kreszt tanulok, megcsinálom a házit, ha tudok, előre készülök pl egy tézére, de legalább a másnapi órákra. Aztán filmezek, sorozatot nézek, elmegyek futni meg ilyenek.
2014. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy hazaérek ledobom mindenem és általában rohanok a wc-re,mert suliba utálok elmenni így mire hazaérek kb már bepisilek :D

Aztán eszek valamit és vetőtöd az ágyba,fetrengek,tévézek,netezek. Mindezek után meg nézem ,hogy kell(ene)-e valamit tanulni holnapra stbstb..

2014. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Rohanok utolso orarol edzesre,ha hazaerek tanulok.aztan 9-10-11kor facezok.:D majd elajulok.
2014. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Ma pl. hazajöttem, kajáltam, utána ránéztem a netre, házit írtam, meg tanultam, összekészültem holnapra, rendet kellett raknom a szobámban, néztem egy filmet, hamarosan vacsizok, szerintem utána olvasok, aztán 10 körül kidőlök :D
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs déután edzsésem akk haza megyek lenyomok egy piláteszt a kertben hidegben már benn.

Esetleg tanulok ha nagyon szorul a hurok de anélkül is 4.2 az átlagom szal nem nagyon szoktam.

Barátokkal vagy hugommal elmegyek valahova + gépezek, olvasok sokat.


17/L

2014. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Verem a kobrát, hát mi mást?
2014. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Eszek, általában farkaséhes vagyok, mire hazaérek, hiába viszek kaját. Általában 15-20 percet pihenek, kikapcsolom az agyam. Megcsinálom, amit éppen meg kell itthon (mosogatás, teregetés, rendrakás stb.). Utána tanulok, felkészülök másnapra, átnézem, amiket vettünk suliba. Idén bejön mellé, hogy nyelvvizsgára készülök.

Utána kb. 1 órát tornázok, majd este vacsizok, beszélgetek a szüleimmel egy kicsit (ilyenkor tudunk nyugisan beszélgetni).

Olyan fél 9 körül tusolok, utána még gépezek, beszélek a barátommal. 10- fél 11 felé lefekszem aludni, mert 5-kor kelek.

Bár én már nem az érettségire gyúrok, 19/L. :D

2014. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!