Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szoktatok...

Kamaszok, mit szoktatok csinálni miután hazaértek az iskolából?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát mivel örülök ha 4-re hazaérek a sok órám miatt már nem sok mindent. Gépezek, filmezek, és halogatom a tanulást amíg lehet . Aztán 8 körül elkezdem, és így mindig későn fekszem, de mindegy. :D Persze ha a következő nap lesz valami komolyabb akkor elkezdem miután hazaértem.
2014. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt egyik lány se írja, hogy maszturbál. Pedig azt is csinálják, ne higyj nekik :D
2014. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Eszek, házit írok, tanulok.

Utána netezek, olvasok, extra tanulás (olyasmi, ami érdekel is:-)), edzés, pihenés.

2014. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, nyilván, de az nem a közvetlen suli utáni programok közé tartozik ;)

Egyébként kaja, közben net - ez max 1 óra, aztán alvás :)

2014. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kb. 2-3-kor Hazaérek, kaja, net, tv, recskázás, 4-5-ig tanulás, néha 6-i, ha tanulás közben is recskázok XD, ztán utána még jó idő van, összeszoktam futni haverokkal, lógunk valamerre egy-két órát, télen inkább csak hétvégén találkozunk, így ilyenkor délután 6-ttól kb. éjfélig még tv-zek, gépezek, chatelek, amik érdekelnek, azok után olvasok, fürök, meg ha van még kedvem, akkor recskázok XD
2014. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

fél 4-re érek mostanában haza, mivel ebédelek a suliban ezért max pár falatot szoktam enni, átöltözök (egyenruha miatt), és utána következik a jól megérdemelt pihenés (film és sorozatnézés, olvasás, rajzolás, zenehallgatás, netezés, facebook) általában 6-7kor kezdek el tanulni, és ez általában nem hosszabb 1 óránál. utána újra jön a semmittevés, 9 körül elmegyek fürdeni, éjfél körül pedig lefekszem (tudom, hogy késő, de nem tudok semmit tenni ellene)

hétfőn ez annyiban más, hogy 6-tól 7-ig pilates-re járok

2014. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Gépezek késő estig :D meg ha van jó könyvem akkor olvasok.

Házit írni ráérek aznap reggel (óra előtt sokkal érek be), tanulni meg nagyon ritkán szoktam (=egyáltalán nem)

2014. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hazamegyek, eszek, megcsinálom a házit, elmegyek zeneiskolába/edzésre, hazamegyek, vacsizok, tusolok, és este 10-ig gépezek/tévézek, majd alszom
2014. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Eszek valamit, lecot irok utana elmegyek a delutani oraimra hazajovok tanulok,furdok,fogatmosok es fekszek ;)
2015. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!