Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm most lesz...

A legjobb barátnőm most lesz 18 éves tudnátok ajándék ötleteket adni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok információt adtál meg a barátnődről.
2014. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ezüst karkötőt kaptam a barátnőmtől. de nem biztos hogy a te barátnőd is örülne neki. készíthetsz fénykepalbumot is. vagy emlék könyv képekkel mellé emlékezetes storyk/ beszólások. vagy szobájába kispárna, illatos gyertyák, könyv, gravírozott toll, erotikus üzletben valami ehető bugyi vagy hasonló ( persze ez csak hülyeségből pluszba ), torta, parfüm, festék készlet.

igazából nem adtál meg sok infót hogy miket szeret

2014. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ti miket kaptatok...:D
2014. szept. 4. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Félév múlva leszek 18, szóval egyelőre még semmit :D

De én jobban örülnék annak, ha több ember venne együttesen valami nagyobb ajándékot. (nekem spec. most egy fehér puha, szőrös szőnyeg kellene - ez még annyi amennyibe ha beleadnak fejenként 1000-1500 forintot, akkor kijönne)

De ha egyedül adsz, akkor mindenképpen tudni kellene valamennyit a barátnődről. Én személy szerint örülnék, ha valami rózsaszínt kapnék vagy valami zenével kapcsolatosat. Esetleg valamit, amire már régóta vágyom.

2014. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!